Relacja Tom-fani – Autografy, korespondencja, projekty

Wszystko na temat relacji na linii Tom - fani. Korespondencja, projekty, autografy, spotkania.
Awatar użytkownika
Hiddla
Starszy kapral
Starszy kapral

czw 02 sty 2014, 21:01

Mokaczino pisze:Iuventas, widziałam ten liścik! Boże, najsłodsza rzecz na świecie! Czytałam również historię tej dziewczyny, gdzie ona po prostu nie zdążyła się z nim zobaczyć! (serio, która gwiazda w podziękowaniu napisze ci list?)

No i jest ta strona, gdzie jest cały adres na fanmaile :> Chyba się skuszę i coś do niego naskrobię. Pal diabli, mogę czekać rok! Ta fascynacja/obsesja nie minie szybko (albo wcale!)...
Blagam podaj mi tego fan maila plis?? :-c
[center]Obrazek[/center]

Awatar użytkownika
Agu
Kasztanowy Rotmistrz
Kasztanowy Rotmistrz

śr 12 lis 2014, 20:25

Tom i jego relacja z obcymi ludźmi, w tym przypadku ze statystami na planie "I saw the light".

Obrazek
X

dla tych co mniej angielski spróbuję przełożyć:
"Po niezwykłym dniu na planie. Wyobraźcie sobie: Stoję w tłumie 300 statystów. Tom Hiddleston wychodzi na scenę. Patrzy na mnie i posyła mi kowbojski salut, który odwzajemniam. Po czym mówi: "Cześć Dave. To nie będzie ostatni raz jak to robimy", najlepiej k*** naśladowanym głosem Hanka Williamsa Seniora w historii. (Koleś ma ogromne możliwości aktorskie). Muszę przyznać, powalił mnie tym, że pamięta mnie i moje imię. Później, po sesji zszedł, uścisnęliśmy sobie ręce i rozmawiał z nami. Cholernie NieZamiowity Gość i Aktor!"
Tak panie Dave, wiemy że jest "Fucking AweZome Guy and Actor" 8-)
I feel as if a link exists between your heart and mine...

Awatar użytkownika
Ravengirl
Kapitan
Kapitan

śr 12 lis 2014, 21:25

Tomasz jest naprawdę AweZome! Zazdroszczę temu gościowi. My jako fanki chyba nigdy nie będziemy mieć okazji do normalnego pogadania z Tomem. Chyba, że jakimś cudem będzie kręcił w którymś z sąsiednich państw... Albo nie wiem jak na niego trafimy bez tłumu rozszalałego estrogenu wokół

Awatar użytkownika
MalaOfelia
Kapitan
Kapitan

czw 29 sty 2015, 18:58

Zawsze i z uśmiechem rozdaje autografy:
Obrazek
X
"You cannot, sir, take from me any thing that I will more willingly part withal—except my life, except my life, except my life."
Obrazek

Awatar użytkownika
anka125
Kapral
Kapral

czw 21 maja 2015, 13:59

Polecam filmik na youtubie: Tom Hiddlestone kissing fan's hand. Dobrze by było być na miejscu tej dziewczyny. :D

Awatar użytkownika
Rezeda
Bajarz
Bajarz

pt 06 lis 2015, 21:28

Właścicielka tumblra Hiddles Memes zainspirowana wpisami Toma o Sudanie Południowym zainicjowała akcję charytatywną, wystawiając na Ebayu zdjęcie Lokiego z autografem Toma oraz koszulkę:

Obrazek
x

Strona aukcji znajduje się tutaj.
Obrazek

Awatar użytkownika
MalaOfelia
Kapitan
Kapitan

pn 13 lis 2017, 19:38

Gdybym kiedyś spotkała Toma i Chrisa i cyknęłabym sobie z nimi zdjęcie byłabym tą panią ze zdjęcia z górnego prawego rogu :ahaha

Obrazek
"You cannot, sir, take from me any thing that I will more willingly part withal—except my life, except my life, except my life."
Obrazek

Awatar użytkownika
Briala
Szeregowy
Szeregowy

pn 13 lis 2017, 21:07

Ale oni są boscy. :D Totalnie tacy guys next door. Jak często mówię po angielsku, tak pewnie bym się zaczęła jąkać i nie wiedzieć, co powinnam powiedzieć, mimo że na konwentach zajmuję się prowadzeniem paneli dyskusyjnych z gośćmi lub moderowaniem i generalnie trzeba się po prostu do nich odzywać i z nimi jakoś rozmawiać. Chyba kwestia tego, że co innego, jak spotyka się ludzi uważanych powszechnie za sławnych, a co innego, jak spotyka się jakiegoś swojego idola. :D :D

Awatar użytkownika
Ravengirl
Kapitan
Kapitan

ndz 22 kwie 2018, 21:31

Tom był już nazywany makaronem, ale z czasem makaron ewoluował i oto chińscy fani mają nowe skojarzenie ;D
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek

X

rafalke97
Szeregowy
Szeregowy

czw 14 cze 2018, 16:04

Witam, założyłem konto aby zadać pytanie odnośnie autografów Toma, nie dla mnie a na prezent dla przyjaciółki, która ubóstwia Go, ale do rzeczy.. Czy jest jakaś szansa na dostanie dedykowanego autografu? Czy musowe są te znaczki z UK? Jeśli tak to jak je zdobyc? I jeszcze jakby ktoś mógł to by napisał w skrócie jak się za to zabrać?
Z góry dziękuje za pomoc :)

ODPOWIEDZ