Relacja Tom-fani – Autografy, korespondencja, projekty

Wszystko na temat relacji na linii Tom - fani. Korespondencja, projekty, autografy, spotkania.
LadyDayna
Rekrut
Rekrut

śr 17 lut 2021, 10:05

Uwu. Dzięki wielkie.
To ostatnie pytanie na rozwianie wszelkich wątpliwości na przyszłość, gdy już covid minie i znowu będzie można wysyłać listy.
Czy znaczek UK ma być na obu kopertach, czy tylko tej zwrotnej?

Awatar użytkownika
Agu
Kasztanowy Rotmistrz
Kasztanowy Rotmistrz

śr 17 lut 2021, 12:48

No na kopercie, w której wysyłasz ma być nasz polski znaczek z odpowiednią opłatą (nie wiem jakie są w tej chwili koszty wysyłki listu za granicę, trzeba by w cenniku Poczty Polskiej sprawdzić). Pustą kopertę zwrotną i znaczek dajesz do środka. Nie wiem tylko, czy w Polsce idzie gdzieś dostać znaczek UK ... ja pamiętam, że jak miałam fazę, że wyślę list do Toma, to byłam akurat w Londynie i na miejscu kupiłam znaczki, bo w PL nie mogłam znaleźć. Ale może da się jakoś przez neta kupić? Ostatecznie i tak listu nie wysłałam, ale powodzenia!

PS Witaj w naszej Hiddlesowej rodzince, czuj się tu dobrze, jak będziesz miała ochotę to zapraszam do wątku powitalnego, gdzie możesz powiedzieć coś o sobie i swoim zainteresowaniu Tomem :) Jesteśmy tu cały czas :)
I feel as if a link exists between your heart and mine...

lusi
Rekrut
Rekrut

wt 20 lip 2021, 23:21

Kamyk pisze:
czw 14 cze 2018, 20:43
rafalke97, witaj na forum!

Aktualny adres to:

Tom Hiddleston
c/o Hamilton Hodell
20 Golden Square
London
W1F 9JL
United Kingdom

Należy wysłać dwie koperty, większą zaadresowaną na powyższy adres i wewnątrz mniejszą z adresem zwrotnym. Znaczki są koniecznie, można je kupić przez stronę www.royalmail.com – podaje się tam swój adres do Polski, opłaca znaczki i dostaje etykietę do wydrukowania.
List trafi do agencji, w której zostanie otwarty, sprawdzony i dopiero wtedy dostarczą go do Toma. W związku z tym fani polecają że wypada napisać coś miłego, przedstawić się, grzecznie poprosić o autograf z dedykacją, to nie musi być elaborat, po prostu coś więcej niż "sign this please". ;)
Niestety, nie wiem jaki jest obecnie czas oczekiwania na odpowiedź, to mogą być tygodnie, miesiące albo i dłużej. Z tego co mi wiadomo Tom spędza teraz dużo czasu w domu i nie pracuje nad żadnym nowym filmem, więc daje to pewna nadzieję, że ci się uda. :)
witam!
najważniejszym dla mnie pytaniem jest : czy jeżeli nie dołączę do listu znaczka z UK to nie dostanę odpowiedzi ?

Awatar użytkownika
Kamyk
Miodowy Major
Miodowy Major

śr 28 lip 2021, 19:28

lusi pisze:
wt 20 lip 2021, 23:21
czy jeżeli nie dołączę do listu znaczka z UK to nie dostanę odpowiedzi ?
Tak, dokładnie tak to działa.

ODPOWIEDZ