Relacja Tom-fani – Autografy, korespondencja, projekty

Wszystko na temat relacji na linii Tom - fani. Korespondencja, projekty, autografy, spotkania.
Awatar użytkownika
Aruetha
Chorąży
Chorąży

czw 19 gru 2013, 22:54

'Members of Hiddleston Army wish You all the best' i kartki ;D bo ta jedna to tak trochę mało mi się wydaje, więcej w jednym to juz jest coś...coś innego
Obrazek

Awatar użytkownika
Ravengirl
Kapitan
Kapitan

pt 20 gru 2013, 01:34

Tak tak, masz rację. Fajne by to było. Trzeba by pomyśleć nad tym poważnie

Awatar użytkownika
Ravengirl
Kapitan
Kapitan

sob 28 gru 2013, 15:59

Wiecie co. Ponieważ temat dotyczy relacji Toma z fanami, postanowiłam napisać to tutaj. Oglądałam sobie wczoraj na YT różne filmiki, związane z Tomaszem. Trafiłam na jeden, który został nagrany na lotnisku. Tom wychodził z terminalu(tak mi się wydaje), za drzwiami masa piszczących, wrzeszczących fanek. Ten hałas i harmider, był tak przerażający, iż pomyślałam sobie "Tom, musisz mieć uszy i nerwy ze stali, żeby coś takiego brać na klatę!". Czy nie sądzicie, że to dla niego musi być, niesamowicie męczące? Wiem że on lubi swoich fanów, wiem że nas szanuje, ale zawsze jak widzę fanów którzy pchają mu do oczu te wszystkie zdjęcia i inne kartki, wrzeszczą jak poparzeni nie są prawdziwymi fanami. Nie mówię o tych fanach, którym zależy na tym żeby zrobić z nim zdjęcie, lub po prostu zamienić zdanie lub uścisk ręki. Fani którym zależy na spotkaniu z nim a nie na jego podpisie. Co wy o tym sądzicie?

Awatar użytkownika
muppet90
Młodszy chorąży
Młodszy chorąży

sob 28 gru 2013, 16:10

Niestety, jeśli jesteś "normalną" fanką, to nawet go nie zobaczysz przez takie baby. Albo zastosujesz ich taktykę, czyli pchać się na siłę, albo sobie możesz pomarzyć o autografie lub zdjęciu.
Obrazek

Awatar użytkownika
Rezeda
Bajarz
Bajarz

sob 28 gru 2013, 21:54

Raven zgadzam się z tobą. Mnie też to wkurza, że się pchają tylko po podpis, jakby im nie zależało na Tomie jako osobie, tylko żeby dostać ten autograf, a potem się polansować :/
Obrazek

Awatar użytkownika
Termitka
Plutonowy
Plutonowy

ndz 29 gru 2013, 11:56

Najgorsze jest to, że nie można nic z tym zrobić...nie powiesz tym ludziom wszystkim: uspokójcie się, nie róbci tak, bo przez takich jak Wy on przestanie w końcu byc taki cudowny, bo puszczą mu nerwy..nie zawsze się najdzie taki ktoś ...a z tego wszytskiego uważam najgorsi są łowcy autografów - zrobią wszystko żeby zdobyć podpis celebryty - nieważne jakiego - do wszystkich sie tak samo pchają i potem sprzedają...żal i smutek ( (parę dni byłam chora i nie zagladałam na forum i teraz nie ogarniam z lekka :P)
Never give up

Awatar użytkownika
Ravengirl
Kapitan
Kapitan

ndz 29 gru 2013, 15:40

Fajnie że myślicie jak ja. Po prostu jak zobaczyłam ten filmik, to aż mnie coś. Masakra tez jest tu, nie wiem czy to widziałyście, kiedyś to tu gdzieś dawałam http://www.youtube.com/watch?v=BotnlbhkV38 To tu jest chamskie, i czy ci ludzie są zadowoleni, że mają zdjęcie w Tomem, który się uśmiecha z przymusu, bo nie chce być niemiły, ale tak naprawdę to najchętniej by im wszystkim nakopał do tyłków?! Że też nie czują się winni, że nie dają mu spokojnie pojechać do domu *zaciska pięści ze złości*

Awatar użytkownika
Monique
Generał
Generał

ndz 29 gru 2013, 15:59

Niektórzy ludzie nie wiedzą gdzie jest granica dobrego zachowania. Uważają,że skoro Tom jest aktorem to ma obowiązek spełniać ich zachcianki i zawsze być uśmiechnięty, miły i gotowy do zdjęcia czy podpisania czegokolwiek. Gdy tego nie robi to się oburzają i twierdzą,że gwiazdorzy. zapominają o jednej ważnej rzeczy Tomasz przede wszystkim jest człowiekiem i jak każdy zasługuje na chwilę spokoju i odpoczynek.
Obrazek

Awatar użytkownika
muppet90
Młodszy chorąży
Młodszy chorąży

ndz 29 gru 2013, 18:21

Podoba mi się jedna rzecz na tym filmiku: jak poprosił by się uspokoili, to od razu było cicho. Chociaż tyle. Jak widać można na spokojnie poprosić o zdjęcie i autograf (na tyłku Lokiego :-D ). Ochroniarz na końcu był najlepszy: "Wszyscy zadowoleni?". Biedny był tam Tom, do wszystkich zdjęć musiał się strasznie schylać!
Obrazek

Awatar użytkownika
Kamyk
Miodowy Major
Miodowy Major

ndz 29 gru 2013, 19:28

Ravengirl, ja podobnie jak ty nie rozumiem takiego zachowania. Co innego jest entuzjazm, kiedy artysta jest na scenie - wtedy oklaski i piski są wskazane a co innego, kiedy spotykasz się z nim twarzą w twarz, a już zupełnie co innego, kiedy jest w sytuacji prywatnej (idzie do samochodu, wychodzi z hotelu itd.)

Przypomniała mi się sytuacja znana z internetów, kiedy Cristiano Ronaldo wyszedł w samych gatkach z pokoju hotelowego na korytarz do automatu i jakiś gość, perfidnie zaczął go filmować telefonem. Nie pomogła prośba, że zaraz pójdzie do pokoju, ubierze się i wróci... takie zachowanie to jest już szczyt chamstwa, wiem, że paparazzi żyją z takiej roboty, ale za takie nędzne nagranie kokosów się nie zarabia. Smutek, żal i rozpacz.

Jeżeli chodzi o fanki, tak jak już kiedyś pisałam, te histeryzujące o autograf czy śledzące go po hotelach to są pseudofanki. Ja rozumiem adrenalinę, hormony i te sprawy, ale zaliczanie tych stworzeń do kategorii "fani" jest obrazą dla nas.
Lubię video w którym Tom spotyka się z fanami w Kolonii w Niemczech, tak powinno się zachowywać!

ODPOWIEDZ