Loki – serial Disney+ [czekając na premierę]

Dyskusje i opinie na temat obejrzanych filmów i seriali
Awatar użytkownika
Kamyk
Miodowy Major
Miodowy Major

sob 16 lut 2019, 11:13

Serial o Lokim ma mieć około 6 wysokobudżetowych odcinków i premierowo pojawi się na nowej platformie Disneya (Disney+), która rusza pod koniec 2019 roku. Dokładna data premiery nieznana, prawdopodobnie 2020.
Scenarzystą pilota serialu został Michael Waldron (scenarzysta "HarmonQuest" pracował też przy kilku odcinkach animowanej serii "Rick and Morty"), poprowadzi on również serię jako showrunner oraz producent wykonawczy.

Nie wiadomo na razie jak dużo będzie w tym Toma, czy wystąpi w głównej roli czy będzie jedynie narratorem historii a bohaterem będzie młodsze wcielenie Lokiego, grane przez innego aktora.

Najnowsze plotki głoszą, że fabuła serialu ma przedstawiać oryginalną historię niezwiązaną z głównymi wydarzeniami z filmów MCU, w której będziemy śledzić losy Lokiego jako zmieniającego postaci psotnika, który pojawia się w różnych momentach w dziejach ludzkości wpływając tym na na bieg historii.

Źródła:
https://www.express.co.uk/showbiz/tv-ra ... Hiddleston
https://www.denofgeek.com/uk/tv/loki/61 ... eries-news
https://www.hollywoodreporter.com/heat- ... er-1187204

Pssst!Show
Sources say the show will follow Loki as the trickster and shape-shifter pops up throughout human history as an unlikely influencer on historical events.
To brzmi jak Doctor Who! Kupuję to. Niech ta plotka okaże się prawdą. :loki :tardisfly:

Awatar użytkownika
Monique
Generał
Generał

sob 16 lut 2019, 11:29

Kamień ubiegłaś mnie XD. Właśnie miałam zamiar o tym napisać XD. Mnie też bardzo podoba się pomysł na serial. Czekam z niecierpliwościąl..
Obrazek

Awatar użytkownika
Kamyk
Miodowy Major
Miodowy Major

śr 27 lut 2019, 10:00

"Kevin Feige obiecuje, że w Disney + będą bardziej znaczące nawiązania pomiędzy seriami a MCU niż w poprzednich serialach Marvela.": https://www.cinemablend.com/television/ ... television
Na pytanie dlaczego Loki będzie pierwszym serialem z którym rusza Marvel Studios w nowym królestwie, Kevil Feige miał bardzo prostą odpowiedź:
Dwa słowa: Tom Hiddleston
Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
Rezeda
Bajarz
Bajarz

czw 28 lut 2019, 19:18

I jak się okazuje, zarówno ten serial jak i pozostałe, mają się łączyć z resztą Uniwersum:
Prezes Marvel Studios, Kevin Feige zdradził, że występy bohaterów w Disney+, będą mocno osadzone w tym samym świecie, co kinowe filmy.

"To będą produkcje Marvel Studios. Będą całkowicie łączyć się z bieżącym MCU, przeszłym i przyszłym MCU także".

x
Obrazek

Awatar użytkownika
Kamyk
Miodowy Major
Miodowy Major

czw 28 lut 2019, 19:26

Rez, to samo zalinkowałam post wyżej, tylko w moim tłumaczeniu. ;)

Skoro Kevin sugeruje, że Tom będzie motorem tego serialu to teraz plotki, że będzie tylko lektorem wydają się mało prawdopodobne, wszystko wskazuje na to, że to będzie (to aż trudne to uwierzenia) seria o Lokim w której Tom gra główną rolę.
Chcę tego dożyć i chcę, żeby to było dobre.

Awatar użytkownika
Rezeda
Bajarz
Bajarz

czw 28 lut 2019, 19:31

Ups, to przepraszam ;)

No ja już nawet czytałam plotki, że mają być i sceny z dzieciństwa i z dorosłości Lokiego.
Tak, że no narazie podchodzę z przymrużeniem oka do wszelkich rewelacji, dopóki nie dostaniemy oficjalnych informacji.
Obrazek

Awatar użytkownika
Kamyk
Miodowy Major
Miodowy Major

czw 28 lut 2019, 19:38

Tym bardziej, że do 2020 kupa czasu, dopiero co ogłosili kto będzie nad tym pracował, więc nie ma jeszcze scenariusza, nikt nie może wiedzieć dokładnie co tam będzie. Zgadywać i spekulować można zawsze, ale wszystkie plotki to na razie tylko zgadywanki. ;) Tom pewnie ma tylko ogólny zarys tego co chcieliby tam zrobić, ale do dnia zdjęć wszystko się jeszcze może zmienić.

Awatar użytkownika
Agu
Kasztanowy Rotmistrz
Kasztanowy Rotmistrz

pt 12 kwie 2019, 16:09

OFICJALNIE!

Obrazek

:heart :loki :heart
Ostatnio zmieniony sob 13 kwie 2019, 23:19 przez Kamyk, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Jest już wątek specjalnie o serialu, więc proszę pisać na jego temat tutaj. (No żeby mod musiał modować moda :roll: )
I feel as if a link exists between your heart and mine...

Awatar użytkownika
Monique
Generał
Generał

pt 12 kwie 2019, 18:28

Jakie dobre wieści :D Już się doczekać nie umiem . Oby tylko dali radę i zrobili dobry serial. Wierzę w Tomasza, ale sam Tom to jedna nie wszystko. xD
Obrazek

Awatar użytkownika
Kamyk
Miodowy Major
Miodowy Major

ndz 14 kwie 2019, 23:17

Disney zapowiedział, że serial z Lokim pojawi się dopiero w drugim roku od wystartowania Disney+ czyli prawdopodobnie 2021. [źródło]
No to trochę sobie poczekamy.

ODPOWIEDZ