Loki – serial Disney+ [czekając na premierę]

Dyskusje i opinie na temat obejrzanych filmów i seriali
Awatar użytkownika
Rezeda
Bajarz
Bajarz

sob 12 gru 2020, 17:22

To tak, o ile sam zwiastun to taki miszmasz wszystkiego i niezbyt mnie zachęcił, to jednak co by nie mówić - czekam bardzo na ten serial :) Loki jest i będzie zawsze moją ukochaną postacią :heart

A tak apropo sceny w samolocie, to znalazłam coś takiego :P
Fani zauważyli, że jedna ze scen pokazanych w zwiastunie nawiązuje do słynnego nierozwiązanego przypadku mężczyzny znanego jako D.B. Cooper. W 1971 roku tajemniczy pasażer samolotu Boeing 727 lecącego do Seattle zagroził wysadzeniem maszyny, jeśli nie otrzyma 200.000 dolarów. Po otrzymaniu okupu Cooper wyskoczył z samolotu ze spadochronem i nigdy nie został odnaleziony, nie ustalono też jego tożsamości ani późniejszego miejsca pobytu. Z trailera Lokiego wynika, że D.B. Cooperem jest właśnie tytułowy bohater, którego wizerunek w tej scenie nawiązuje do portretu pamięciowego porywacza. Co więcej, po otrzymaniu pieniędzy Loki także wyskakuje z samolotu i zostaje zabrany przez Bifrost, co pokrywa się z tym, że tajemniczego napastnika nigdy nie odnaleziono.
Obrazek

Źródło https://film.org.pl/news/fani-marvela-z ... 70-246690/
Obrazek

Awatar użytkownika
Ravengirl
Kapitan
Kapitan

czw 17 gru 2020, 08:06

Wow ciekawe. Cooper mi się dobrze kojarzy (Twin Peaks). Ogólnie zwiastun, jak słusznie zauważyła Rez, to zlepek różnych rzeczy, wygląda ciekawie, bo jestem zainteresowana tym, co mu wymyślą i czy zrobią jakieś fajne story, czy polecą w StarWarsy :D Ale czekam czekam !

Awatar użytkownika
MalaOfelia
Kapitan
Kapitan

czw 17 gru 2020, 21:10

Widziałam gdzieś taką teorię, która mi się spodobała - sam trailer jest chaotyczny tak jak Loki wrzucony w zawirowania historii nie wie z pewnością co się dzieje - w sensie czujemy się jak on, bo nie wiemy o co do końca chodzi. Wg. mnie wypuszczą jeszcze jeden lub dwa trailery przed premierą, które będą coraz bardziej "przejrzyste".
"You cannot, sir, take from me any thing that I will more willingly part withal—except my life, except my life, except my life."
Obrazek

Awatar użytkownika
Kamyk
Miodowy Major
Miodowy Major

czw 17 gru 2020, 22:54

MalaOfelia pisze:
czw 17 gru 2020, 21:10
wypuszczą jeszcze jeden lub dwa trailery przed premierą, które będą coraz bardziej "przejrzyste".
Czyli takie, które zespoilerują fabułę :P Dlatego ja już nic więcej nie oglądam, postaram się wytrzymać do premiery.

Memik:

Awatar użytkownika
Ravengirl
Kapitan
Kapitan

sob 19 gru 2020, 20:46

Kamyk ja mam tak samo chyba. Choć jeszcze nie zdecydowałam do końca, czy zechcę obejrzeć trailery żeby wiedzieć bardziej co będzie (patrz- mieć zaspoilerowane) żeby zdecydować jak szynko będę chciała kupować Disney+ , czy jednak dla Marvela poświęcę te parę grosiszy i wykupię przynajmniej na kilka miechów. Ale bardziej się na razie skłaniam ku drugiej opcji, zwłaszcza, że chciałabym K wyfaszerować Marvelem do końca.

Awatar użytkownika
Agu
Kasztanowy Rotmistrz
Kasztanowy Rotmistrz

pn 21 gru 2020, 18:01

Kamyk pisze:
czw 17 gru 2020, 22:54
Czyli takie, które zespoilerują fabułę :P
No nie koniecznie, znając Marvela może być tak, że trailer swoje, a rzeczywistość finalna przewrócona do dołu rogami : :loki
I feel as if a link exists between your heart and mine...

Awatar użytkownika
MalaOfelia
Kapitan
Kapitan

czw 18 mar 2021, 19:15

Owen i Tom w zapowiedzi serialu i wymiance zdań na temat tego, kto jest biurokratą a kto ma większe ego

"You cannot, sir, take from me any thing that I will more willingly part withal—except my life, except my life, except my life."
Obrazek

Awatar użytkownika
Agu
Kasztanowy Rotmistrz
Kasztanowy Rotmistrz

pn 22 mar 2021, 14:00

W oczekiwaniu machnijmy sobie quizik, uwaga pytania podchwytliwe!
https://moviesroom.pl/quizy-i-ankiety/q ... wgUaNULoao
I feel as if a link exists between your heart and mine...

Awatar użytkownika
Sea
Starszy kapral
Starszy kapral

pn 05 kwie 2021, 15:12

NOWY ZWIASTUN!!!

Obrazek

Awatar użytkownika
MalaOfelia
Kapitan
Kapitan

pn 05 kwie 2021, 20:04

No ten zwiastun zdecydowanie lepszy i bardziej wciągający, aż się chce po kilka razy obejrzeć :)
Obrazek

ODPOWIEDZ