Garderoba Toma

Różne dyskusje na temat Toma i jego kariery
Awatar użytkownika
Agu
Kasztanowy Rotmistrz
Kasztanowy Rotmistrz

czw 21 kwie 2016, 00:54

To ja mam coś ze stylistyką bo mnie się nie podoba ta kurtka xD tzn na Tomie jeszcze jakoś wygląda, ale szału na mnie nie robi. #team sweterek :P
I feel as if a link exists between your heart and mine...

Awatar użytkownika
MalaOfelia
Kapitan
Kapitan

pn 09 maja 2016, 22:59

Tom po raz kolejny w świetnej stylizacji Burberry prym wiedzie!

Obrazek

http://tomandlorenzo.com/2016/05/tom-hi ... y-fashion/
"You cannot, sir, take from me any thing that I will more willingly part withal—except my life, except my life, except my life."
Obrazek

Awatar użytkownika
Ravengirl
Kapitan
Kapitan

ndz 15 maja 2016, 14:53

garderobo Toma what are you doing? Garderobo Toma staph!!
Nie wiem co się Tomowi stało (pewnie ta stylistka mu się stała) ale stroje ostatnio ma, no cóż, niezbyt dobrane. Już pomijając okropny zestaw grochy-pasy-krata, to ten sweterek... meeee, sam jeszcze by jakoś wyglądał ale z tą martnareczką na górę? Mówię stanowcze nie!
Co do tej kurteczki, to nie wiem czemu ale na Krzysiu wygląda ok, a na Tomaszu no cóż... jak damska...
No a jeśli chodzi o tę bluzkę to, wygląda jak z pomocy dla powodzian... wiem, że pewnie, cytując klasyka, historii tej bluzki i tak bym nie zrozumiała, ale nie ważne, że kosztuje tysiące złotych, wygląda jak by ją wypatrzyło w lumpekscie niewprawione oko. Sorry Tom, ale twój "Kla-sy-czny " styl jakoś bardziej odpowiada. Nie mówię, że nie powinien się rozwijać modowo, ale wolałabym, żeby ubierał jednak coś, co do niego pasuje. Bo te polówki i dziwne połączenia kolorystyczne, to jakoś się z nim gryzie.

Awatar użytkownika
Kamyk
Miodowy Major
Miodowy Major

ndz 15 maja 2016, 19:39

Rav, nie sądzę, żeby polo miało historię bardziej skomplikowaną niż to, że po prostu ją dostał, więc musi nosić (czytaj: zapłacili mu to reklamuje). Bo wcześniej Tom ubierając się casualowo nosił rzeczy z bardziej ludzkiego progu cenowego, nie wspominając już o tym, że niektóre jego koszulki były prane tyle razy, że robiły się przezroczyste. xD

Awatar użytkownika
MalaOfelia
Kapitan
Kapitan

ndz 05 cze 2016, 10:57

Tom w niezatapialnej koszuli w kratę:

Ala Wendy

Obrazek

Wyjazdowo Unicefowo

Obrazek

Z dnia 05.06.2016 Wizard World USA

Obrazek
X

Dodatkowo podobno odpowiedziano na bardzo ważne pytanie, mianowicie:

THE TOM COLOGNE QUESTION HAS BEEN ANSWERED!!!!
From a Wizard World post in another group...."so someone asked Tom about his cologne... It's Armani Prive!!"
"You cannot, sir, take from me any thing that I will more willingly part withal—except my life, except my life, except my life."
Obrazek

Awatar użytkownika
MalaOfelia
Kapitan
Kapitan

ndz 26 cze 2016, 14:42

Wychodzi na to, że nowa dziewczyna Toma kopiuje jego styl jeśli chodzi o ... buty XD

http://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/ar ... twear.html
Obrazek

Awatar użytkownika
Aruetha
Chorąży
Chorąży

ndz 26 cze 2016, 16:01

Krata, grochy, paski...ZA DUŻO. A ten sweterek to na mojego tatę pasuje bardziej :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Agu
Kasztanowy Rotmistrz
Kasztanowy Rotmistrz

sob 10 wrz 2016, 15:51

Ale .... ale ... ale .. damskie?? O_o
https://mobile.twitter.com/HiddlesFashi ... 64/photo/1
Coś mi tu śmierdzi ...
I feel as if a link exists between your heart and mine...

Awatar użytkownika
Kamyk
Miodowy Major
Miodowy Major

ndz 11 wrz 2016, 19:42

Agu, czemu myślisz, że damskie? Większość zapachów Armani Prive jest unisex z tego co kojarzę, akurat tego Oranger Alhambra nie znam, ale hiddlesfashion napisała na swoim tumblrze, że rozmawiała z makijażystką Toma, która potwierdziła, że to jest na pewno jego signature scent.
Ja sobie zawsze wyobrażałam (nie wiem czemu), że nosi Armani Prive Cuir Amethyste, fail, zupełnie nie te nuty zapachowe (osobiście uwielbiam ametysta)... A i teraz mi się przypomniało, że Mark Ruffalo wspominał kiedyś, że Tom pachnie mandarynkami, to by się zgadzało. ;)

Awatar użytkownika
MalaOfelia
Kapitan
Kapitan

ndz 11 wrz 2016, 21:36

Tutaj dokładniejszy opis perfiumu :)

"Zapach otwiera się ostrym i zielonym akordem gorzkiej pomarańczy. Biały i miękki bukiet jaśminu i róży dodaje finezji i onieśmiela wyrafinowaniem i przepychem. Bogactwo aromatycznego serca tworzą wyraziste nuty rozmarynu i majeranku. Zapach jest dynamiczny i pulsujący od początku do końca, nabiera rozpędu i rozprzestrzenia się aż do głębokich końcowych nut pikantnej i wyrazistej cytryny budującej ostrą krawędź bazy tej pobudzającej kompozycji."

Chyba miałabym z tym zapachem problem (jeszcze nie wąchałam) bo nie lubię ani rozmarynu ani jaśminu.
Obrazek

ODPOWIEDZ