Garderoba Toma

Różne dyskusje na temat Toma i jego kariery
Awatar użytkownika
Agu
Kasztanowy Rotmistrz
Kasztanowy Rotmistrz

ndz 11 wrz 2016, 21:59

Kamyk pisze:Agu, czemu myślisz, że damskie?
jakoś tak wpisałam w wyszukiwarkę i w większości mi w kategorii damskie pokazywało. No i cytrusowe w ogóle mi się kojarzą z damskimi. Ale w sumie to ja się nie znam xD
W każdym razie opis brzmi całkiem nieźle, a mandarynki uwielbiam <3 Jaśmin też.
Gdzie mogę dostać próbkę? :D
I feel as if a link exists between your heart and mine...

Awatar użytkownika
Kamyk
Miodowy Major
Miodowy Major

pn 12 wrz 2016, 09:57

Agu pisze:Gdzie mogę dostać próbkę? :D
Teoretycznie w Douglasie powinni mieć testery, ale to są perfumy niszowe, dostępne w drogeriach raczej na zamówienie.

Awatar użytkownika
MalaOfelia
Kapitan
Kapitan

pn 19 wrz 2016, 18:11

Tom na rozdaniu nagród Emmy

Obrazek

Dopasowany garnitur od Gucciego... Czy mi się tylko wydaje, czy jakoś ewidentnie chudo na tym zdjęciu wypadł?
"You cannot, sir, take from me any thing that I will more willingly part withal—except my life, except my life, except my life."
Obrazek

Malina
Kapral
Kapral

pn 19 wrz 2016, 21:04

Podsyłam link odnośnie ubioru Toma na Emmy. Też jest wzmianka o tym, ze bardzo schudł:
http://www.gq.com/story/2016-emmy-award ... hiddleston
osobiście nie zgadzam się z opiniami, że Tom wyglądał super. Jak patrzę na zdjęcia z Emmy to zastanawiam się czy Tom jest zdrowy:( moim zdaniem wygląda bardzo źle - wychudzony, blady i jakiś podłamany. Oby to tylko stres a nie coś poważniejszego:(

Awatar użytkownika
Ravengirl
Kapitan
Kapitan

ndz 25 wrz 2016, 15:22

Trochę się zgodzę. Tom na Emmys wygląda jakby starzej, widać po nim zmęczenie. Kto wie, może wreszcie zdobędzie się na jakiś czas odpoczynku, bo ostatnio ciągle pracuje... Ogólnie zdjęcia z gali ma ładne, ale niestety widać po nim pracoholizm i rzeczywiście jest chudszy.

Awatar użytkownika
Kamyk
Miodowy Major
Miodowy Major

pn 26 wrz 2016, 14:49

Malina pisze:Tom nie będzie reklamował gaci od Armaniego ( co mam nadzieję było jedynie głupią plotką) będzie za to reklamował garnitury od Gucciego ( czyli to co powinien reklamować). Przy okazji w artykule zdjęcia z sesji zdjęciowej z tajemniczymi blondynkami
http://www.gq.com/story/gucci-tom-hiddl ... aign-suits
Nie zachwycam się tymi garniturami... Może jeszcze ten jakoś ujdzie:

Obrazek

Do tej pory Tom zawsze Armani, garnitury Armiani, perfumy Armani, a tu nagle konkurencja go skusiła dużą ilością psów do zmacania. Sorry Armani.

Awatar użytkownika
Rezeda
Bajarz
Bajarz

pn 26 wrz 2016, 16:07

Przychylam się do zdania Kamyka - Gucciemu stanowcze nie! Te garnitury faktycznie takie sobie i nie mam pojęcia czemu Tom dał się na to namówić. W ogóle znowu ma na sesji - która w teorii ma coś sprzedać - tą specyficzną nieszczęśliwą minę.
Nie wiem czy to fotografowie karzą mu tak pozować czy co, ale wygląda to niestety słabo - jakby był na tej sesji za karę.
I nawet śliczne pieski jak dla mnie niczego tu nie zmieniają, skoro ich pan wygląda jakby chciał stamtąd uciec :roll:
Normalnie aż mam czasem takie myśli - niech Tom się przebierze za Lokiego i w tej postaci reklamuje garnitury - może wtedy miałby w końcu inną minę i jakoś się w tym odnalazł :P
Obrazek

Malina
Kapral
Kapral

pn 26 wrz 2016, 16:36

Tom chyba się ogólnie źle czuje w roli modela i chyba nie bardzo lubi pozować do zdjęć a to niestety widać. Ogólnie wolę garnitury niż bieliznę bo to byłaby chyba już totalna porażka. Zdjęcia nie są takie złe chociaż osobiście uważam że obróbka w fotoshopie jest przesadzona. Co do garniturów mi się podoba ten z 1 zdjęcia ( bordowy) natomiast buty!!! to jakaś katastrofa zwłaszcza te papcie wieczorne z futerkiem :) O dziwo większość twittera jest zachwycona:)

Awatar użytkownika
Rezeda
Bajarz
Bajarz

pn 26 wrz 2016, 16:54

No wiadomo - garnitur sto razy lepszy niż bielizna ;) Jeśli już mam wybierać, to też jedynie ten bordowy prezentuje się jako tako. A te kapcie to już szczyt bezguścia i złego smaku x.x Ja Malino bardzo często nie rozumiem ludzi w necie. Dobrze pamiętam jak się zachwycali co poniektórzy tymi niesławnymi białymi gaciami :? I tak - no Tom się niestety na modela nie nadaje - chyba żeby mu kazali zagrać modela - to może wtedy :P
Obrazek

Awatar użytkownika
Monique
Generał
Generał

pn 26 wrz 2016, 17:06

Przychylam się do wypowiedzi moich poprzedniczek. Jak Lubię panów w garniturach, tak tutaj Tom mnie nie zachwyca. Również hejcę trzewiki. :twisted: Wgl. uważam, samą sesję za klapę. Trochę już się przejadłam Takim Tomaszem. Chcę coś z pazurkiem.
Czemu Tom nie wziął udziału w reklamie np motora? ;) To by było coś.
Obrazek

ODPOWIEDZ