Uniwersum Marvela

Marvel Cinematic Universe, komiksy i inne
Awatar użytkownika
hawaii
Młodszy chorąży
Młodszy chorąży

pn 16 lip 2012, 15:24

Aż się dziwię, że takiego tematu jeszcze nie ma, zważywszy na popularność RDJr i Iron Mana;)

Jakie filmy oglądaliście? Jak wam się podobały?

Do założenia tematu zainspirował mnie film 'Kapitan Ameryka', <ten z 2011 ofc>, który niedawno obejrzałam. i muszę przyznać, że byłam zadowolona, bo film okazał się całkiem niezły, a nastawiałam się na chałę. I dzięki niemu bardziej lubię i rozumiem KA, który to wydawał mi się najbardziej bezbarwnym z Avengersów:)

A jak tam wasze odczucie na temat Hulków, Iron Manów i innych? ;]

Ps. Czy tylko ja uważam, że film o Hawkeye i Black Widow to dobry pomysł?

Awatar użytkownika
Megistona
Plutonowy
Plutonowy
Kontakt:

pn 16 lip 2012, 16:20

Ciekawy byłby film o Hawkeye i Black Widow, ale tylko jakby był to jeden film.

Moim ulubionym filmem Marvela (zaraz po Thorze i Avengers) jest Iron man i spiderman.

Hulk jest fajną postacią, ale w film całkowicie go spieprzyli zresztą Ghost Ridera też :-(

Awatar użytkownika
annikkki
Kapral
Kapral

pn 16 lip 2012, 17:43

ja chcę obejrzeć film o Hawkeye i Black Widow ;-)

ponieważ zaczęłam od Avengersów, to teraz nadrabiam braki, jak na razie widziałam Iron Mana i jakoś nie powalił mnie na kolana (film , bo RDJ zagrał świetnie)
nobody`s perfect ... except TOM !

Awatar użytkownika
Roger
Starszy sierżant
Starszy sierżant

pn 16 lip 2012, 18:37

Captain America jest świetny, naprawdę.

Spiderman... Lubię go, ale mam takie trochę mieszane uczucia, bo o ile sam Człowiek-Pająk jest fajny, to Peter Parker... no nie. A już zwłaszcza z Maguaire'em (za parę dni idę na nowego, zobaczymy, co to będzie).

Na temat Ghost Ridera już gdzieś się wypowiadałam X )

Lubię X-menów (poza Cyklopem X ) ), najbardziej jednak podobał mi się Wolverine: Geneza, Hugh Jackman jest idealny do tej roli @__@

Jestem za to fanką Blade'a. Od dziecka. Do tej pory wszystkie trzy należą do grupy moich ulubionych filmów. Uważam je też za najlepsze filmy Snipes'a (szkoda, że poszedł siedzieć). Przyznam się też, że przez bardzo długi czas nie wiedziałam, że Blade jest dzieckiem Marvela X )

No i oczywiście Iron Man. No majstersztyk, że tak powiem X ) Filmy są genialnie zrobione, a filmowy Stark jest dużo lepszy, niż go pamiętam z bajki.

Reszta filmów jakoś mnie nie porwała za specjalnie, chociaż lubię postaci . Fantastyczna Czwórka, Punsher czy Dardevil. Hulk jest również świetną postacią, ale z filmami jakoś mi się nie złożyło. Ale nadrobimy X )
Obrazek
"Smash" - poem by Hulk [Mark Ruffalo]
Twitter, Tumblr, WordPress.

Awatar użytkownika
annikkki
Kapral
Kapral

pn 16 lip 2012, 21:34

wow , mam dużo do nadrobienia :-(
a biorąc pod uwagę liczbę superbohaterów, to drużyna Avengersów może się podwoić w drugiej części
nobody`s perfect ... except TOM !

Awatar użytkownika
Roger
Starszy sierżant
Starszy sierżant

pn 16 lip 2012, 21:45

Uoh, to tylko mała cząstka... Nie pamiętam wszystkich, ale w składzie byli na pewno Spiderman, Wolverine i She-Hulk : )
Obrazek

Awatar użytkownika
hawaii
Młodszy chorąży
Młodszy chorąży

pn 16 lip 2012, 22:36

Megistona pisze:Ciekawy byłby film o Hawkeye i Black Widow, ale tylko jakby był to jeden film
Też tak sądzę ^^ Czy dobrze mi się wydaje, że w komiksach B. W. i Hawkeye byli małżeństwem/ parą, czy coś pomieszałam?

Ja właśnie nie obejrzałam części filmów, bo boję się, że to tylko strata czasu ;) np. Hulki, czy Fantastyczną Czwórkę (którą uwielbiałam jako kreskówkę).

A filmy ze Spider-manem mi się podobały, zrobione na poziomie. Tylko główny aktor, grający Petera........... wiem, że to płytkie, ale strasznie irytuje mnie jego wygląd xD ma jakąś taką dziwną twarz.
Zamierzam obejrzeć tę nową wersję, bo ponoć jest niezla, tylko że aktor też nie jest za ten tego;P ale może mam wygórowane wymagania przez Hiddla, nie wiem.. no i ta wersja jest pewnie kolejną 'dla nastolatków' a ja chętnie zobaczyłabym coś mroczniejszego 8-)

Roger, She-Hulk? A cóż to za stworzenie boże? :o

Awatar użytkownika
Roger
Starszy sierżant
Starszy sierżant

pn 16 lip 2012, 23:30

hawaii, ona : ) Zabij mnie, ale pamiętam tylko tyle z kreskówki, że to krewna jakaś Bannera i miała świetny głos. I potrafiła się kontrlować X )

Wszystkich chyba Tobey denerwował, jego twarz jest naprawdę dziwna X ) Taki trochę gamoń, ale może o to chodziło producentom : )
Obrazek

Iuventas
Młodszy chorąży
Młodszy chorąży
Kontakt:

wt 17 lip 2012, 11:35

Roger pisze:Wszystkich chyba Tobey denerwował, jego twarz jest naprawdę dziwna X )
tak mi się skojarzyło z tym co ostatnio widziałam - http://24.media.tumblr.com/tumblr_m7ael ... o1_500.jpg
:mrgreen:

Z filmów Marvela poza Thorem i Avengers widziałam tylko Kapitana i urywki Iron Manów. Niestety, to ostatnie jeszcze przed etapem fascynacji superbohaterami poza komiksem, więc nie bardzo mogłam się na tym skupić.
[double-o-seven is also gonna die.]

Awatar użytkownika
Roger
Starszy sierżant
Starszy sierżant

wt 17 lip 2012, 13:00

Ahahahhahahah, umarłam, dziękuję bardzo X D

W ogóle, ktoś wyłapał, że Kapitana rozwiązali zupełnie inaczej w filmie, niż w komiksie? Mnie osobiście pomysł z zamrożeniem podoba się dużo bardziej niż z portalem czasoprzestrzennym, w którym Rogers miał walczyć z Red Skullem "po wsze czasy" X )
Obrazek

ODPOWIEDZ