Merry Christmas to Tom

Wszystko na temat relacji na linii Tom - fani. Korespondencja, projekty, autografy, spotkania.
Awatar użytkownika
Ravengirl
Kapitan
Kapitan

pn 04 sie 2014, 22:59

************ObrazekObrazek**************
No więc, zakładam ten wątek aby rozpocząć rozmyślania nad niesamowicie ważnym tematem. Święta już niedługo zaczną zbliżać się wielkimi krokami. Jak to w święta obdarowujemy się upominkami i prezentami więc i naszego ukochanego idola wypadałoby obdarować czymś wspaniałym. Tak więc aby mieć wystarczająco czasu na realizację ewentualnego ambitnego planu, proponuje zebrać pomysły, wybrać coś fajnego i zabrać się za realizację wcześniej.

Na dobry początek
Miałam w mym chorym umyśle wizję! A była to wizja piękna. Dużej czerwonej księgi. A w księdze zebrane najróżniejsze dziwy. Ulubione świąteczne opowieści, ciekawe historie związane z świętami i naszym krajem, typowe polskie kolędy, przepisy na świąteczne potrawy, zwyczaje jakie panują w różnych zakątkach naszego kraju, no i zdjęcia świątecznych widoków w Polsce, naszych Choinek, dekoracji i innych rzeczy. Jako dodatek pomiędzy kartkami książki każda włożyłaby zrobioną przez siebie świąteczną kartkę, bądź własnoręcznie kupioną z własnymi, autorskimi życzeniami dla Toma. A na ostatniej stronie może jakieś nasze wspólne zdjęcie świąteczne (jakiś fajny rysunek powiedzmy z wmątowanymi naszymi głowami? ) Wszystko ładnie ułożone i wydrukowane w formie książki z twardą okładką.
Taką miałam wizję ;-)

Watek czeka na opinie, propozycje, fantazje. Zróbmy coś naprawdę fajowego dla naszego Tomaszka! Ho! ho! ho!

Awatar użytkownika
Lady Hel
Podporucznik
Podporucznik

pn 04 sie 2014, 23:06

Bardzo fajny pomysł, jeżeli miałby być realizowany, to trzeba by się podzielić zadaniami i tematyką, żeby nie wyszło jak ostatnio na urodziny Toma...
Obrazek

LillyOfTheValley

wt 05 sie 2014, 21:39

Wspaniała inicjatywa, Raven...

Umbra

wt 05 sie 2014, 22:05

Raven to miałyśmy podobne wizje ,tylko że ka chcę te 100 powodów przetłumaczyć, wydrukować i oprawić dodając nasze rysunki fociaki, życzenia itp :-)

Awatar użytkownika
Agu
Kasztanowy Rotmistrz
Kasztanowy Rotmistrz

wt 05 sie 2014, 23:28

Super, każdy pomysł świetny! Ellie tylko jeszcze trzeba dozbierać trochę do tej setki ;)
A ja kiedyś myślałam żeby na podobną okazję każda zrobiła sobie zdjęcie, inspirowane jakąś fotką Toma, np z parasolem, walizkami, na szafce, sofie, z koniem, bananem, w rogatym hełmie, z książką, tańcząc na łózku, czerwonym lodem na patyku, migającą latarką ... no dowolność i wybór jest przeogromny :D
I feel as if a link exists between your heart and mine...

Awatar użytkownika
Alice
Starszy kapral
Starszy kapral

śr 06 sie 2014, 00:56

Raven - popieram! Agu, Twój pomysł ze zdjęciami jest genialny! To by było fantastyczne, a zdjęć jest rzeczywiście cała masa, z czego spora ilość rozpoznawalnych na pierwszy rzut oka. Ja się w każdym razie na to piszę i zgłaszam do pomocy, gdyby ktoś ujął ster w dłonie :salut:
And don't be afraid of wearing your heart on your sleeve.

Umbra

śr 06 sie 2014, 07:04

Agu pisze:Super, każdy pomysł świetny! Ellie tylko jeszcze trzeba dozbierać trochę do tej setki
Nie zostało już tak dużo a gdyby co to myślę że każda znalazła by jeszcze jakiś powód i raz dwa była by 100 ;-) Wiem że takie "książki" przegląda się z zainteresowaniem bo już miałam okazję sprezentować podobną innej osobie :-)
A dla czego by nie połączyć wszystkich pomysłów razem?

Awatar użytkownika
Circus
Starszy sierżant
Starszy sierżant

śr 06 sie 2014, 12:21

Ellie pisze: A dlaczego by nie połączyć wszystkich pomysłów razem?
Powinnyśmy je wszystkie połączyć, bo są cudowne. Najbardziej podoba mi się pomysł fotek inspirowanych sesjami Toma :mrgreen:
In time..., in time you'll be mine...

Awatar użytkownika
Agu
Kasztanowy Rotmistrz
Kasztanowy Rotmistrz

śr 06 sie 2014, 12:52

Ellie pisze: A dla czego by nie połączyć wszystkich pomysłów razem?
Fakt, co się będziemy ograniczać! Nie będziemy mieć problemu z wypełnieniem książki :)
Alice, ja już mam pomysł na fotkę (jakże oczywisty, tak za 2 tygodnie będę miała jak ogarnąć ;) )
I feel as if a link exists between your heart and mine...

Umbra

śr 06 sie 2014, 14:23

Ja tylko jeszcze poruszę pewną kwestię...bo pomysły, wszystko super tylko kto zapłaci za ewentualne wywołanie fotek? Zakup książki -albumu no i przede wszystkim wysyłkę?

ODPOWIEDZ