Może Oficjalnie i z błogosławieństwem?

Wszystko na temat relacji na linii Tom - fani. Korespondencja, projekty, autografy, spotkania.
Awatar użytkownika
kimis
Starszy kapral
Starszy kapral

śr 22 sty 2014, 20:05

Rozpoczęłam ten temat, bo jest okazja... Nie wiadomo kiedy znajdzie się następna okazja wyjazdu do Londynu, żeby Tom akurat też był na miejscu...
Pomysł Alex na wykorzystanie składek jest świetny.
Na zakładaniu FC się nie znam Kamyku, jakie są Twoje propozycje, pisałaś, że kogoś znasz...
Kto ma teraz trochę luzów i może zebrać nazwiska do listu intencyjnego?

Jakby co, mogę jeszcze w czymś pomóc, chociaż całe dwa tygodnie do wyjazdu siedzę nad robotą. A w związku z samymi wyjazdami dojdzie dodatkowy młyn :-)

Na razie wyślę maila do agencji z prośbą o spotkanie...
Chyba najpierw musimy mieć zgodę Tomasza, żeby zacząć działać w celu założenia FC...

Z podanego linku spodobały mi się zalety bycia oficjalnym FC :-P

Awatar użytkownika
Monique
Generał
Generał

śr 22 sty 2014, 20:26

Kamyku niezawodna jak zawsze :-D Co byśmy bez Ciebie zrobiły ;-)
Co do składek nie mam nic przeciwko, a pomysł Alex jest bardzo fajny :hug: <3
Hmmm...ja mam trochę wolnego czasu...tylko,że ja w życiu takiego listu nie pisałam :oops: Obrazek
Jeśli znalazłaby się osoba chętna mi to wytłumaczyć lu b pomóc to mogę się tym zająć ;-)
Chcę tylko zaznaczyć,że pisałabym w naszym rodzimym języku, a potem ktoś inny mądrzejszy mógłby to przetłumaczyć ;-)
Obrazek

Awatar użytkownika
Kamyk
Miodowy Major
Miodowy Major

śr 22 sty 2014, 20:39

Alex, co zrobić z kasą jak się ją już uda cudem nazbierać to jest najmniejszy problem, może być potrzebna do organizacji jakiegoś wydarzenia (gdyby np. Tom miał przyjechać), można ją wydać na wszystko od prezentu dla niego, po jakieś gadżety dla członków, pozłacaną buławę dla Iuv, czy nawet głupie chrupki jak uda nam się zrobić zlot. Może się też okazać, że są wśród nas osoby, które nie stać na bilet do kina czy dojazd i zamiast wydawać na obce dzieci można by było wspomóc jakąś naszą duszkę. Ale to na razie nieważne.
Po za tym, nie wiadomo ile kasy będzie trzeba wydać ogarnięcie założenia stowarzyszenia.
Jestem na forum od niedawna i nie wiem jak długo tutaj przeciętny użytkownik jest aktywny i ile osób będzie chciało się "zalegalizować". Wiem, że w moim przypadku to nie jest już tylko fangirlowanie i jestem pewna, że nie znudzi mi się to za pół roku, więc dla mnie płacenie nie byłoby problemem tylko inwestycją. W sumie wystarczy nawet 5 osób myślących podobnie i fanklub może funkcjonować. Fajnie jednak by było, żeby było nas więcej.

Niestety obecnie nie ogarniam nawet własnego życia, bo studia. W lutym powinnam zacząć funkcjonować jak ludzkie stworzenie, więc na razie niestety na wiele się nie przydam :salut:

Awatar użytkownika
kimis
Starszy kapral
Starszy kapral

śr 22 sty 2014, 20:46

E-mail do agencji wysłany...

Awatar użytkownika
Ravengirl
Kapitan
Kapitan

śr 22 sty 2014, 21:07

Wow no to zaczyna się robić poważnie. Ja się piszę! I jestem w stanie płacić i chcę być "oficjalna". W razie czego w miarę moich umiejętności/kompetencji/możliwości deklaruję swoją pomoc. Choć podobnie jak Kamyk po sesji będzie to bardziej ogarnięte dla mnie, bo teraz szał pał i siwy dym. Ale pomysł jest MEGA!

Awatar użytkownika
Alex
Wieczny Kapitan
Wieczny Kapitan

śr 22 sty 2014, 21:43

*boi się Kamysia*

Ja zasadniczo do matury będę miała przechlap, ale każdą chwilę chętnie poświęcę na pomoc :-) Również chcę być oficjalna - w końcu Tomasz trzyma mnie już od roku i nie chce puścić :-)

Awatar użytkownika
kimis
Starszy kapral
Starszy kapral

pn 27 sty 2014, 17:18

Dostaliśmy "miłą" odpowiedź na naszego maila ale niestety odmowną ... :cry:
Po prostu Tomasz nie ma teraz czasu na nic... :-|
Myślę, że powinniśmy przeczekać "trudne czasy" i spróbować jeszcze zanim pojedziecie wakacyjnie do Londynu...
ale "... Best wishes..." dziewczyny :-)

Trzymamy się i "do przodu"... :-)

Umbra

pt 14 lut 2014, 17:52

było by świetnie mieć status OFICJALNY.. ale z tym się wiążą i plusy i niestety minusy.. prowadziłam już jeden oficjalny fc/stronę/forum- nazwijcie jak chcecie...fakt- mieliśmy z tego tytułu spotkania , gratisy, dostęp do oficjalnych gadżetów itp .. najgorszym minusem było to że mogliśmy publikować tylko to na co zgadzali się managerowie/wytwórnia.. zdarzało się że wiedziałyśmy o jakimś mega newsie jeszcze zanim gdziekolwiek w sieci się to pojawiło..i co? nic! trzeba było paszczę zamknąć i siedzieć cichutko..
oprócz tego pojawiła się kwestia składek członkowskich..ale udało się że zawalczyłyśmy i zrezygnowano z tego pomysłu w Polse..ale za to odczułyśmy to w ten sposób że na oficjalnych zjazdach i tak trzeba było płacić więcej za bilety wstępu niż członkinie np z Niemiec które płaciły składki..
obym się myliła i oby z oficjalem Toma tak nie było..
jeśli potrzebna jakakolwiek pomoc to jestem gotowa i zwarta.. umiem w razie co też tworzyć strony www...

Awatar użytkownika
Jane Nicholls
Szeregowy
Szeregowy

ndz 16 lut 2014, 17:11

Popieram pomysł wszystkimi kończynami! Jestem gotowa płacić składki i aktywnie pomagać :-) Do boju, armio :mrgreen:

Awatar użytkownika
Nomiki
Szeregowy
Szeregowy
Kontakt:

ndz 16 lut 2014, 18:43

Też bym chciała ale brak kieszonkowego czy pracy sprawia, że mogłabym mieć problem xc

ODPOWIEDZ