Może Oficjalnie i z błogosławieństwem?

Wszystko na temat relacji na linii Tom - fani. Korespondencja, projekty, autografy, spotkania.
Awatar użytkownika
kimis
Starszy kapral
Starszy kapral

wt 21 sty 2014, 21:48

Witajcie,
Rozmawiałyśmy już na ten temat z Alex, teraz potrzebujemy OGÓLNOFORUMOWEJ zgody...
Proponuję spróbować "zaklepać" poprzez agencję reprezentującą Tomasza spotkanie z nim... Z mojego doświadczenia wynika, że takie pomysły często się sprawdzają. Najgorsze, co może nas spotkać to odmowa :-P
Sprawy do obgadania z Tomaszem:
1. Jesteśmy JEDYNIE SŁUSZNĄ I NAJWIERNIEJSZĄ Polską Armią Toma i chcemy, żeby zatwierdził nas jako "Oficjalny Polski Fanklub" - ta część pomysłu zakłada pokazanie Tomaszowi strony www naszego forum...
2. Filmik/fota i dedykacja dla Najlepszej Armii :mrgreen:
3. Jakiś mini - wywiad z pytaniami układanymi przez forumowiczki.
4. Przybliżenie Tomaszowi Festiwalu Szekspirowskiego w Polsce.
5. Jak zdążycie, można wręczyć prezent urodzinowy...

Dostałam wprawdzie zlecenie od mojej agencji na Londyn ("no bo jak już tam będę..."), ale na Toma zlecenia nie dali :-P
Mogę je zatem zrobić jako zlecenie "z ramienia Armii"...

Jak już wiecie Alex nie udało się zdobyć autografu Tomasza dla Forum, bo Tom nie wychodzi aktualnie do fanów, ale można spróbować jeszcze drogą oficjalną. No bo czemu nie?

Alex obiecała poparcie tematu, co Wy na to?

Awatar użytkownika
Monique
Generał
Generał

wt 21 sty 2014, 22:04

Kimis, uważam to za GENIALNY pomysł. Spróbować zawsze można... nie mamy nic do stracenia, wręcz przeciwnie...możemy wiele zyskać :-D Masz moje błogosławieństwo . Nie wiem czy Alex Ci o tym wspomniała, ale zalecam abyś osobno napisała w tej sprawie do Iuv.W końcu jest naszym Generałem i to jej aprobata jest najważniejsza
Obrazek

Awatar użytkownika
Alex
Wieczny Kapitan
Wieczny Kapitan

wt 21 sty 2014, 22:12

*daje błogosławieństwo*

Uważam, że pomysł jest świetny - i oczywiście oferuję się z pomocą co do maila :-) Tylko trzeba się sprężyć i zrobić to w miarę szybko, bo czasu niewiele...

...Generale?

Awatar użytkownika
Leśne Licho
Sierżant
Sierżant
Kontakt:

wt 21 sty 2014, 22:21

Pierwszą rzeczą do zrobienia jest spięcie dupki i zajęcie się stronką. I nie mówię tylko o czysto technicznych aspektach, ale o rzeczach, które mogą robić wszyscy. Np. zbieranie wywiadów, ciekawostek, zdjęć.

Generalnie pomysł świetny <3
[center]Obrazek[/center]

Awatar użytkownika
Aruetha
Chorąży
Chorąży

śr 22 sty 2014, 14:10

błogosławimy ten pomysł ;D
Obrazek

Iuventas
Młodszy chorąży
Młodszy chorąży
Kontakt:

śr 22 sty 2014, 14:45

Obrazek
[double-o-seven is also gonna die.]

Awatar użytkownika
kimis
Starszy kapral
Starszy kapral

śr 22 sty 2014, 15:06

Och, Generale <3
Załączniki
notworthy_many.gif
notworthy_many.gif (12.82 KiB) Przejrzano 4383 razy

Awatar użytkownika
Alex
Wieczny Kapitan
Wieczny Kapitan

śr 22 sty 2014, 16:57

No to działamy, dziewczęta! <3

Awatar użytkownika
Kamyk
Miodowy Major
Miodowy Major

śr 22 sty 2014, 18:49

Tomosławię pomysł, żeby Tom nas potomosławił.

Mam kilka pytań czysto technicznych, bo oficjalny fanklub to poważna sprawa przez duże "P" - trzeba naskrobać ładnie list z podpisami z danymi osobowymi od członków (nie jestem pewna czy niepełnoletnie osoby też mogą być pełnoprawnymi członkami fanklubu czy wystarczy zgoda ich rodziców?) oraz oczywiście zarejestrować stowarzyszenie - trochę papierkowej roboty, nie wiem ile to kosztuje, jaka musiałaby być składka? Zakładam kimis, że skoro wychodzisz z taką propozycją to orientujesz się jak to się wszytko załatwia, jakby były jakieś problemy to znam ludzi, którzy ogarniają takie sprawy i mogę popytać.

edit: Btw, czy jest w ogóle już jakiś oficjalny np. brytyjski fanklub Toma? Bo tyle jest tych facebookowych i tumblrowych armii, że nie wiem czy któraś ma statut oficjalny?

edit II: Znalazłam taką dyskusję na temat zakładania oficjalnego fanklubu, może się przyda: LINK

Awatar użytkownika
Alex
Wieczny Kapitan
Wieczny Kapitan

śr 22 sty 2014, 19:11

Przeczytałam dyskusję Kamyczku, i myślę, że najwięcej problemów (jak zwykle) będzie z pieniąchami. Z drugiej strony taka składka w stylu 5zł na miesiąc to więcej, niż w porządku - mogłybysmy w ten sposób opłacać serwer, a co zostanie przekazywać np. na UNICEF, prawda?

ODPOWIEDZ