Inicjatywa festiwal - początek [archiwalny]

Wszystko na temat relacji na linii Tom - fani. Korespondencja, projekty, autografy, spotkania.
Turquise
Rekrut
Rekrut

pn 18 lis 2013, 09:08

Szczerze mówiąc nie sądzę, żeby udało się to załatwić na najbliższy Festiwal. Nie to, żebym chciała tłamsić zapał - myślę, że trzeba się nastawić na jeszcze kolejny.
Swoją drogą chętnie pomogę przy organizacji - choć tu ponownie sądzę, że jeśli Festiwal by się zgodził, to przejmie pałeczkę - sama nie wiem, czy dowierzałabym do końca grupie fanek ;)
Ale gdyby rzeczywiście chcieli oddać część odpowiedzialności, to jak już wspomniałam, chętnie się dołączę - jestem tłumaczką (aktualnie piszę magisterkę), koordynatorką z doświadczeniem i ogólnie dość dobrze zorganizowaną osobą :)

Awatar użytkownika
Alex
Wieczny Kapitan
Wieczny Kapitan

pn 18 lis 2013, 15:34

The more the merrier, czyż nie? Osobiście nie robię sobie jakichś ogromnych nadziei, bo za wiele rzeczy może nie wypalić, ale kto nie próbuje, ten nie ma :-) Zawsze to damy znać, że istniejemy, mamy inicjatywę i potrafimy działać :-)

Awatar użytkownika
Leśne Licho
Sierżant
Sierżant
Kontakt:

pn 18 lis 2013, 15:57

Popieram Alex. Nawet, jeśli nie uda się w tym roku, będziemy bardziej "wiarygodne" przy kolejnej edycji. W końcu kropla drąży skałę.
Tak na prawdę, powinnyśmy użyć dość rzeczowych i przemawiających argumentów. W końcu musimy zadbać, by brali nas na poważnie.
[center]Obrazek[/center]

Awatar użytkownika
Alex
Wieczny Kapitan
Wieczny Kapitan

pn 18 lis 2013, 16:12

*tula Leśne* ok. spróbuję do jutra ogarnąć list, wrzucę go tu do edytorialu i wyślemy jutro albo pojutrze :-) Chyba nie ma na co czekać - czy ktoś jeszcze ma jakieś pomysły?

Awatar użytkownika
madness
Szeregowy
Szeregowy

pn 18 lis 2013, 16:24

Myślę, że wszystko co najważniejsze zostało powiedziane, a więc-do dzieła! :D.
Jak dostaniemy odpowiedź, to zapewne wtedy okaże się, jak daleko może sięgać nasz zakres "obowiązków" i będziemy mogły zacząć skupiać się na konkretach ;).

Awatar użytkownika
Ihuarraquax
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
Kontakt:

pn 18 lis 2013, 16:30

W tym temacie jeszcze się nie udzielałam, ale przeczytałam i ogólnie pomysł i cała organizacja i w ogóle super!
Ja nie mam w takich sprawach organizacyjnych doświadczenia i ciężko jest mi w ogóle cokolwiek wymyślać. Mam 16 lat, do Gdańska trochę daleko (Kielce), ale jeśliby wypaliło, to w wakacje zawsze można jakoś wykombinować wyjazd.
Głupio mi i wybaczcie, że nie ma z mojej strony tutaj zaangażowania jakiegoś, ale śledzę temat, trzymam kciuki i jeśli tylko wpadnie mi coś do głowy - napiszę :)

Awatar użytkownika
Alex
Wieczny Kapitan
Wieczny Kapitan

pn 18 lis 2013, 16:34

Ihu, nie a sprawy - grunt, że wyrażasz gotowość :P Ok, w takim wypadku zabieram się za pisanie listu; tylko czy nie ma ktoś może kontaktu do Monogatari? Żeby nie było, że jesteśmy dwie od koordynacji a ja już z samowolką :P

Awatar użytkownika
Ihuarraquax
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
Kontakt:

pn 18 lis 2013, 16:55

A czy grupa jest przeznaczona dla tych bardziej zaangażowanych, czy dla wszystkich zainteresowanych?
Nie chcę robić zamieszania i pchać się, gdzie mnie nie trzeba ;D

Awatar użytkownika
Alex
Wieczny Kapitan
Wieczny Kapitan

pn 18 lis 2013, 17:07

Chyba zdecydowanie dla wszystkich :-)

Awatar użytkownika
Monique
Generał
Generał

pn 18 lis 2013, 17:20

Ja ze swej strony również deklaruję swoją chęć pomocy jakby co ... Z racji mojego miejsca zamieszkania ( Śląsk) mam za daleko do Warszawy i Gdańska także w kwestiach organizacyjnych nie będę w stanie mogła pomóc,drugą sprawą jest to,że jestem osobą dość roztrzepaną, a do tego trzeba ludzi z głową na karku i trzeźwo myślących...więc odpadam ;-) Jednak jeśli by się udało to już z pewnością możecie na mnie liczyć...
Oczywiście cały czas jestem z tematem na bieżąco, mało się udzielam gdyż sporo mądrzejszych osób ode mnie już się wypowiedziało i się i nie wiem co mogłabym jeszcze dodać.
Obrazek

Zablokowany