Inicjatywa festiwal - początek [archiwalny]

Wszystko na temat relacji na linii Tom - fani. Korespondencja, projekty, autografy, spotkania.
Awatar użytkownika
Monogatari
Szeregowy
Szeregowy

ndz 17 lis 2013, 22:21

Bardzo chętnie pomogę, jeżeli tylko przyczynię się, by Tom w końcu zawitał do Polski, to zrobię wszystko ażeby się udało ^^

Awatar użytkownika
Alex
Wieczny Kapitan
Wieczny Kapitan

ndz 17 lis 2013, 22:24

Juf, dziękuję i mam nadzieję, że dam radę :) Monogatari, no to siedzimy w tym razem! *potrząsa łapką*

Awatar użytkownika
Monogatari
Szeregowy
Szeregowy

ndz 17 lis 2013, 22:29

W takim razie obyśmy dały radę ^^

Awatar użytkownika
brzooska
Szeregowy
Szeregowy

ndz 17 lis 2013, 22:34

Musi się udać :-)

Awatar użytkownika
madness
Szeregowy
Szeregowy

ndz 17 lis 2013, 22:36

Uf, ależ macie tempo :D.
Ale jesteście niesamowite, szczerzę przyznaję, że ja nie mam pojęcia o organizacji takich przedsięwzięć, a tu widzę pełna profeska ;D.
Ok, z tego co mi jeszcze przyszło do głowy, to a propos sponsorów/mediów, to gdyby z TVNem nie wypaliło, możemy uderzyć do TVP, wiecie, oni mają swoje oddziały w prawie każdym większym mieście, w każdym razie Gdańsku i Warszawie na pewno.
Do tego można by spróbować w radiach-Eska, Radio Plus, Radio Gdańsk-te mają siedziby w Gda.
A jeśli chodzi o nasze osobiste oddziały, to najchętniej się widzę w wolontariacie, mam w tym trochę doświadczenia ;). Ale w razie potrzeby jestem otwarta na wszystkie inne propozycje.

Awatar użytkownika
maryskac
Chorąży
Chorąży

ndz 17 lis 2013, 22:49

Myślę, że ja jako tłumacz będę zaglądała wszędzie, a jakbym nie zaglądała a byłaby moja pomoc potrzebna to molestujcie mnie na priv :) Z pomysłami i dobrymi radami będę się udzielać wszędzie w miarę możliwości, i oczywiście, jeśli się okaże, że organizatorzy swojego tłumacza będą mieli (to festiwal szekspirowski, mogli już mieć gości z UK i być może mają etatowego tłumacza już) to jako wolontariusz kawę będę nosić, śmiecie wyrzucać i co tam tylko trzeba :D

Awatar użytkownika
hawaii
Młodszy chorąży
Młodszy chorąży

ndz 17 lis 2013, 22:57

Oks kochani, ja pomysłów więcej nie mam niż to, co tu wymalowałyście- jestem bardzo za spotkaniem kameralnym z TH, coby podyskutować na tematy nie tylko szekspirowskie. No ale tego, nie o tym chciałam tu pisać :mrgreen:
Chodzi mi o organizację i podział na koordynatorów. W moim odczuciu, organizacja takiego wydarzenia to na tyle duże przedsięwzięcie plus tyle rzeczy do zrobienia, że każda 'sekcja' powinna mieć swojego koordynatora. O ile zgadzam się z Juf, że wśród 'zwykłych' uczestników tego projektu nie musi być sztywnego podziału, jednak za każdą rzecz typu wolontariat, sponsoring itd. powinna wziąć odpowiedzialność jedna osoba, która ogarniałaby osoby działające w tej sekcji, dopilnowała, żeby wszystko było zrobione itd. Bo ktoś tego pilnować niestety musi :D Te osoby, koordynatorzy, tworzyłyby taki nazwijmy to zarząd, ew. można ustanowić1-3 koordynatorów ogarniających wszystko, tzn. wszystkich podkoordynatorów ds. wspomnianego wolontariatu, promocji i tak dalej ;)
To taka luźna propozycja ofc! :) W skrócie: do każdej sekcji trzeba wyznaczyć 1 lub 2 osoby, które będą odpowiedzialne i będą to ogarniały. amen.

Awatar użytkownika
madness
Szeregowy
Szeregowy

ndz 17 lis 2013, 23:13

maryskac pisze:Myślę, że ja jako tłumacz będę zaglądała wszędzie, a jakbym nie zaglądała a byłaby moja pomoc potrzebna to molestujcie mnie na priv :) Z pomysłami i dobrymi radami będę się udzielać wszędzie w miarę możliwości, i oczywiście, jeśli się okaże, że organizatorzy swojego tłumacza będą mieli (to festiwal szekspirowski, mogli już mieć gości z UK i być może mają etatowego tłumacza już) to jako wolontariusz kawę będę nosić, śmiecie wyrzucać i co tam tylko trzeba :D
I lizać buty organizatorom, jeśli wizyta Toma dojdzie do skutku :D.

W kwestii wolontariatu, to widziałam gdzieś na stronie Festiwalu (albo na facebooku), że wolontariat co roku jest przez nich praktykowany, więc myślę, ze mają od tego swoich ludzi, którzy koordynują i ogarniają sprawę. Raczej chodzi o to, żebyśmy były do ich dyspozycji w trakcie Festiwalu :).

Awatar użytkownika
brzooska
Szeregowy
Szeregowy

ndz 17 lis 2013, 23:14

Madness, właśnie jak piłam herbatę to też pomyślałam o tym, że gdyby z TVNem nie wypaliło, (w co jednak wątpię xD), to zawsze można się zgłosić do TVP. Mają oni swoje regionalne oddziały więc pewnie pomogliby nam to promować. Na razie trzeba się skupić z napisaniem maila do pani organizator, czym pewnie zajmie się Alex, prawda? ;-)
Co do naszego podziału na sekcje i tą całą machinę, która za tym stoi zająć się później, gdy będziemy już miały jakieś konkretne info ze strony organizatorów festiwalu.

Awatar użytkownika
rysia248
Starszy kapral
Starszy kapral

ndz 17 lis 2013, 23:49

Jest TVN, TVP, Polsat... Troche ich jest, któreś z nich powinno na nas zwrócić uwagę...:).

Jeszcze co do transportu- jeśli przewiezienie Toma drogą lotniczą by nie wypaliło z różnych względów, to moge też być kierowcą. Choćby kwestia odebrania Toma z lotniska czy coś... Pewnie tym znów zajęliby się organizatorzy, ale jeśli nie, to ja trzymam łapkę w górze! Układy z ludźmi obsługującymi lotniska i pasażerów też mam układy, także służę pomocą:).

Zablokowany