Inicjatywa festiwal - początek [archiwalny]

Wszystko na temat relacji na linii Tom - fani. Korespondencja, projekty, autografy, spotkania.
Awatar użytkownika
Monogatari
Szeregowy
Szeregowy

wt 19 lis 2013, 20:39

Ogólnie rzecz biorąc dobrze to napisałaś Alex. Chociaż pod względem warsztatów zgadzam się z brzooską, pomysł byłby genialny gdyby nie limity czasowe, którymi jesteśmy ograniczeni, a poza tym nie jestem pewna czy sami organizatorzy chętnie by na to przystali, zważywszy na to, że na samym festiwalu będą występować same dobre i znane trupy teatralne. Raczej jeżeli Tom już by przyjechał do Polski, to organizatorzy chcieliby wycisnąć z niego jak najwięcej, więc nikt raczej się nie zgodzi na coś takiego, oczywiście można spróbować.
Osobiście zamiast tego zaproponowałabym organizatorom taki plan dwu dniowy w którym, pierwszego dnia Tomi byłby na usługi organizatorów, co by tam dla niego wymyślili. A drugi z panelem dyskusyjnym i spotkaniem z fanami. Chociaż w sumie, to ciężko określić co by akurat przemówiło do organizatorów.

Awatar użytkownika
Alex
Wieczny Kapitan
Wieczny Kapitan

wt 19 lis 2013, 20:47

No cóż: po pierwsze, nie wiemy, na ile Tom przyjedzie. Mogę dorzucić do listu prośbę o określenie, na ile by go zaprosili; czy na cały festiwal, czy tylko na część. Nie wiemy, czy jesteśmy ograniczeni limitem czasowym; oczywiście, jest to bardzo prawdopodobne. I faktycznie Mono, masz rację - w sumie podczas pisania myślałam o "występie" takim nieoficjalnym, na deptaku albo w przerwie pomiędzy tymi profesjonalnymi; ot, taki event młodzieżowy. Chyba powinnam to jaśniej określić w liście.

Proponuję na razie wrzucić tylko zapytanie o okres ewentualnego pobytu Tomasza - wtedy będziemy miały lepsze rozeznanie i możemy przedstawić tego typu plan. A, jeszcze mam jedno "ale" - co konkretnie masz na myśli mówiąc "na usługi organizatorów"? Bo oni już na wstępie powiedzieli, że zajmują się wystawianiem sztuk teatralnych, a Tom do nas raczej z trupą nie przyjedzie... Jeżeli tu dotrze, to tylko na takie właśnie spotkanie. Wtedy miałby te przykładowe dwa dni - pierwszy na wykład szekspirowski i, np, zwiedzanie miasta, drugi na warsztaty. Nic profesjonalnego, taki fun i miła inicjatywa - dla niego i dla nas.

Oczywiście, to tylko moje zdanie. Wszak nic bez Waszej zgody nie napiszę :-)

Turquise
Rekrut
Rekrut

wt 19 lis 2013, 20:48

Hej, co do kompetencji ogólnie:
- 4 rok anglistyki na UAMie, po licencjacie o specjalizacji tłumaczeniowej
- doświadczenie w koordynacji projektów na kilkadziesiąt tysięcy stron i kilkadziesiąt zaangażowanych osób
- oczywiście prawo jazdy i tego typu bzdety też.
Dokładne CV mogę zapodać, gdybyście wysyłali już propozycję - no i prywatnie na maila, nie publicznie ;)

Co do warsztatów - myślę, że to by były ogromne koszta, które by szły w dziesiątki tysięcy funtów (powiedzmy, że wiem ile niektórzy aktorzy brytyjscy biorą za takie rzeczy), i stać to by może było TVN, ale raczej nie Festiwal... Ale można kombinować, czym więcej się rzeczowych pomysłów wyśle tym większa szansa, że faktycznie coś z tego im się spodoba.

Aha, mój nick to nie do końca angielskie słowo, to Turquise a nie Turquoise ;)

Awatar użytkownika
Alex
Wieczny Kapitan
Wieczny Kapitan

wt 19 lis 2013, 20:55

Ok, zakodowałam :-) Dzięki!

Awatar użytkownika
Monogatari
Szeregowy
Szeregowy

wt 19 lis 2013, 20:57

Wiesz Alex, jak tak się sporzy na eventy gdzie pojawiają się znani ludzie, to organizatorzy robią wszystko by się tym popisać wooo taka sławna osoba nas zaszczyciła xDDD. A tak serio mówiąc, to jeżeli zgodzą się już go zaprosić, to na pewno znajdą dla niego robotę, chociaż osobiście brak mi pomysłów, co mogliby wymyślić, ponieważ na pewno będą oni musieli wziąć odpowiedzialność za to, że przyjeżdża i de facto jeżeli dojdzie ten przyjazd do skutku do armia będzie musiała ściśle współpracować z organizatorami. Dlatego w sumie może warto nadmienić to w mailu. Wybacz za chaotyczność stylu :)

Awatar użytkownika
Leśne Licho
Sierżant
Sierżant
Kontakt:

wt 19 lis 2013, 21:02

Co do czasu dla Festiwalu, to myślę, że część sponsorów będzie chciała przeprowadzić z nim wywiady. + mogłybyśmy coś takiego zaproponować i zwiększyć szansę na sponsoing
[center]Obrazek[/center]

Awatar użytkownika
Alex
Wieczny Kapitan
Wieczny Kapitan

wt 19 lis 2013, 21:02

Spoko :-) Eh, sprawdzi się w praniu. Jak pani generał zaakceptuje list, to wysyłam i zobaczymy, co będzie :-) Leśne, fakt, dopiszę to (zapomniałam ^^)

Zablokowany