Inicjatywa festiwal - początek [archiwalny]

Wszystko na temat relacji na linii Tom - fani. Korespondencja, projekty, autografy, spotkania.
Awatar użytkownika
Alex
Wieczny Kapitan
Wieczny Kapitan

ndz 13 paź 2013, 19:49

Zaczął się ten temat od projektu zaproszenia Toma, więc mam - uwaga, uwaga - realistyczną propozycję.
W Gdańsku, każdego roku w sierpniu, organizowany jest międzynarodowy festiwal szekspirowski, który współpracuje z teatrami z całej Europy, m.in. z UK. A nie dość, że 2014 to jubileuszowy rok Szekspirowski (550 rocznica urodzin) to jeszcze Tomasz będzie świeżo po Coriolanusie. Proponuję wysłać zbiorowy mail do organizatorów z prośbą o zaproszenie Hiddlesa!

Awatar użytkownika
Trickstress
Sierżant
Sierżant

pn 14 paź 2013, 01:53

Jak najbardziej jestem za! ...Mieszkam w Gdańsku :mrgreen:
Tricksy Little Velociraptress
Satisfaction is not in my nature

Awatar użytkownika
Florence
Starszy kapral
Starszy kapral
Kontakt:

pn 14 paź 2013, 09:57

O Boże Boże... Tak, zróbmy to. Mieszkam co prawda z jakiś szmat drogi stąd, ale mam to gdzieś, jakoś bym wykombinowała, żeby się tam zjawić! MUSZĘ! :D
http://25.media.tumblr.com/6166d88f866c ... o1_500.gif

- I have an army... <Loki>
- We have a Hulk. <Tony>
- ...Of fangirls.
- It will be hard but we can make it.
- ...With PMS.
- Oh shit we'll all gonna die!
- Yup :-D

Awatar użytkownika
Alex
Wieczny Kapitan
Wieczny Kapitan

pn 14 paź 2013, 10:06

Flo, okolice Warszawy? Jedziemy razem! A skoro pomysł się podoba, to na co czekamy? ;-) Trzeba napisać maila z propozycją i argumentacją zaproszenia. Kto umie pisać po polsku? ;)

Awatar użytkownika
Desiderii
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy

wt 15 paź 2013, 20:45

Alex czy mówiłam już, że oddaje Ci pokłon geniuszu!? :-) Ja umiem pisać po polsku (Loki, czy Ty to słyszałeś? xD Co za absurd! ;D) i mogłabym do tego usiąść i napisać. Mam pomysł dziewczyny i ee chłopcy. Podawajcie swoje argumenty. Dlaczego Twoim zdaniem Tom Hiddleston powinien zostać zaproszony na Festiwal Szekspirowski? Enjoy darlings! :-)

Awatar użytkownika
Alex
Wieczny Kapitan
Wieczny Kapitan

wt 15 paź 2013, 20:59

Desi, geniuszem to Ty będziesz jak go zaproszą ^^
Argumenty, ugh, where do I start...

1. Młody, błyskotliwy, utalentowany aktor brytyjski, wychowany na Szekspirze
2. Mimo sukcesów w Hollywoodzie w dalszym ciągu związany z teatrem i sztukami Szekspira, jeszcze przedpremierowy sukces Coriolanusa
3. Zabójcza rola w THC
4. Zarażanie fanów miłością do Barda (choćby ShakespeareSunday na twitterze, toż to dzięki Hiddlesowi.
5. Mnogo fanów=więcej uczestników festiwalu

I jeszcze jeden i jeszcze raz... uzupełnię jak mnie wena najdzie :-)

Awatar użytkownika
Alex
Wieczny Kapitan
Wieczny Kapitan

czw 17 paź 2013, 23:11

Ludzie, ale odzew miał być! Desi przecież nie napisze emaila od tych kilku osób :-(

Co do festiwalu, gdyby ktoś jeszcze nie wiedział o ich stronie: http://www.shakespearefestival.pl/

Awatar użytkownika
mayo
Kapral
Kapral

pt 01 lis 2013, 19:42

Co do tego całego pomysłu, to uważam że jest świetny. Myślę, że gdyby Tom wiedział o tym festiwalu to zapewne przyjechałby z własnej woli gdyby miał taką możliwość xD więc musimy mu "pomóc" żeby się o tym festiwalu jak najszybciej dowiedział.
Trzeba więc to wszystko jakoś dyplomatycznie napisać xD Alex dzięki za linka~ poczytałam sobie o tym festiwalu i uważam, że jeśli dobrze to ogarniemy, to jest duża szansa żeby ten pomysł wypalił.
“Never stop.
Never stop fighting.
Never stop dreaming.”

— Tom Hiddleston

Awatar użytkownika
Alex
Wieczny Kapitan
Wieczny Kapitan

pt 01 lis 2013, 20:16

^^ DZIĘKUJĘ. Jest jedynie mały problem: Desi wysiadła płyta główna czy whatever komputer, i nie da rady napisać, a ja po polski nie piszu gut. Tomasz chyba jeszcze nie ma planów na sierpień (w maju kończy kręcić Crimson Peak) ale jak się nie pospieszymy, to sobie zrobi plany i będzie po ptokach. Najpierw trzeba namówić na zaproszenie władze festiwalu, a potem napisać do Tomasza... A może lepiej do Luke'a?

Awatar użytkownika
Monique
Generał
Generał

pt 01 lis 2013, 20:23

Alex, może wspomnieć Tomaszowi o festiwalu na twitterze? Jak myślicie?
Obrazek

Zablokowany