Inicjatywa festiwal

Wszystko na temat relacji na linii Tom - fani. Korespondencja, projekty, autografy, spotkania.
Awatar użytkownika
Alex
Wieczny Kapitan
Wieczny Kapitan

wt 19 lis 2013, 21:09

Proponuję w tym wątku dawać wszystkie pomysły, uwagi, listy, odpowiedzi i tak dalej :-) *Alex cieszy się jak dziecko, że Armia działa*

Awatar użytkownika
rysia248
Starszy kapral
Starszy kapral

wt 19 lis 2013, 22:14

Łiii!!
Odnalazłam się!!! Alex, uznaj, że mojej wiadomości na pirv nie było:). Ja po prostu jestem po maratonie na tumblrze... No i jeszcze nie do końca powróciłam do rzeczywistości. Ale melduje się w gotowości do służby!

Awatar użytkownika
maryskac
Chorąży
Chorąży

wt 19 lis 2013, 22:32

Alex, wysłałam ci info na priv dot. mych kwalifikacji :)

Awatar użytkownika
brzooska
Szeregowy
Szeregowy

śr 20 lis 2013, 20:58

I jak tam? mail wysłany? ^^

Awatar użytkownika
Alex
Wieczny Kapitan
Wieczny Kapitan

śr 20 lis 2013, 22:08

Tak jak mówiłam - czekam na zgodę Iuv, w końcu to jej imię :-) Mogę wysyłać w sumie już, jest poprawiony. Wstawić nową wersję, czy wierzycie mi na słowo, że nie ma literówek?

Iuventas
Młodszy chorąży
Młodszy chorąży
Kontakt:

śr 20 lis 2013, 22:23

Alex, nie wiem czy Rysia wysłała Ci co o niej napisać, dlatego czekałam z odpowiedzią:)
[double-o-seven is also gonna die.]

Awatar użytkownika
Alex
Wieczny Kapitan
Wieczny Kapitan

śr 20 lis 2013, 22:26

Ah :-) No nie wysłała, choć miałam zamiar po prostu zostawić "licencjonowany pilot". Tak przynajmniej zrozumiałam z wcześniejszych wypowiedzi :-)

Iuventas
Młodszy chorąży
Młodszy chorąży
Kontakt:

śr 20 lis 2013, 22:29

OK, w takim razie można wysyłać, najwyżej jeśli zechcą to później poproszą o CV.
Zmieniłaś fragment o potencjalnych sponsorach?

Awatar użytkownika
Alex
Wieczny Kapitan
Wieczny Kapitan

śr 20 lis 2013, 23:00

Wrzucam ostateczną wersję więc :-) Zatwierdź, generale, i wysyłam! :-)

Witam Pani Joanno,

W imieniu całego forum bardzo dziękuję za odpowiedź i zainteresowanie naszą propozycją. Informacja, że spotkanie z panem Hiddlestonem byłoby możliwe natychmiast ożywiła naszą „Armię” i zachęciła wiele osób do aktywnej pomocy.

Oczywiście rozumiemy, że Festiwal opiera się raczej na prezentacji spektakli teatralnych i organizacja takiego spotkania wymagałaby od nas dużego zaangażowania, co jednak nie stanowi problemu. Nasze forum jest chętne do pomocy w każdy możliwy sposób, od spraw najbardziej ogólnych po kwestie aprowizacyjne. Wiele dziewczyn wyraziło chęć uczestniczenia w wolontariacie. Wśród naszych członków już teraz do pomocy przy spotkaniu zgłosiły się dwie osoby po anglistyce profesjonalnie zajmujące się tłumaczeniami. Na potrzeby transportu mamy również licencjonowaną panią pilot, która podjęła się także organizacji śmigłowca oraz pracy w charakterze kierowcy samochodu. Wszystko to oczywiście na zasadzie wolontariatu. Forum zajęłoby się również rozreklamowaniem wydarzenia w Polsce, a za pomocą internetu – także na świecie.

Co do organizacji samego spotkania, wśród naszych członków dominuje pomysł dwóch oddzielnych wydarzeń. Pierwsze opierałoby się na swego rodzaju pogadance czy wykładzie przeprowadzonym przez pana Hiddlestona, który mógłby opowiedzieć, jak on pojmuje Szekspira, jak wygląda wzrastanie i praca z dziełami Barda w oczach profesjonalnego aktora szekspirowskiego. Takie spotkanie mogłoby zakończyć się odpowiedziami na pytania publiczności, która to forma zwykle cieszy się dużą popularnością. Ze swojej strony mogłybyśmy zatroszczyć się o wynajem odpowiedniej sali oraz przeprowadzenie takiej rozmowy. Co do drugiego pomysłu: dość liczna grupa na forum zainteresowana była zorganizowaniem krótkich warsztatów teatralnych pod kierownictwem pana Hiddlestona. Jako osoby ceniące teatr i pełne podziwu dla jego talentu, z wielką przyjemnością zorganizowałybyśmy niewielką grupę chętną do tego typu zajęć; jedna z naszych członkiń zaoferowała się możliwością wypożyczenia strojów, zaś inna użyczeniem napisanej przez siebie sztuki „szekspirowskiej” w języku angielskim. Przygotowaną podczas takich warsztatów krótką scenkę mogłybyśmy wystawić jako podsumowanie spotkania; byłoby to przedstawienie amatorskie, niekoniecznie w ramach Festiwalu.

Oczywiście, nasze forum myślało również o sponsorach. Zdajemy sobie sprawę, że zaproszenie tak uznanego artysty wiąże się z kosztami, choć przyznać musimy, że nie wiemy nic konkretnego. Ze względu na wciąż niepewny status naszego pomysłu nie możemy na razie podjąć aktywnych działań, jednak jesteśmy pewne, że takim sponsorem mógłby być, np.: polskie stacje telewizyjne, radiowe, niektóre domeny internetowe oraz lokalne gazety. Interesowałyśmy się także możliwością uzyskania dotacji dla naszej inicjatywy z Unii Europejskiej na podstawie programu „Młodzież w działaniu”. Całą pracę związaną z kontaktem i pozyskiwaniem potencjalnych sponsorów wzięłybyśmy na siebie, musimy mieć jednak pewność, że taka inicjatywa w ogóle ma rację bytu.

Ze swojej strony chciałybyśmy dowiedzieć się: jak organizatorzy Festiwalu widzieliby takie spotkanie? Czy rozważają Państwo zaproszenie pana Hiddlestona na cały okres trwania imprezy, czy jedynie na kilka dni? Rozumiemy, że jest on niestety osobą o bardzo napiętym grafiku, więc gorąco prosimy o jak najszybsze przeanalizowanie naszych pomysłów oraz odpowiedź. Jeszcze raz bardzo dziękujemy za zainteresowanie.

Z poważaniem,

Iuventas
Młodszy chorąży
Młodszy chorąży
Kontakt:

śr 20 lis 2013, 23:02

Brakuje mi emotikony z kciukiem do góry:)

ODPOWIEDZ