Do czego inspiruje nas Tom?

Wszystko na temat relacji na linii Tom - fani. Korespondencja, projekty, autografy, spotkania.
Awatar użytkownika
Sol
Plutonowy
Plutonowy

wt 02 kwie 2013, 22:59

Zainspirowana inspirująca rozmową w cboxie zakładam temat. Jak w tytule, do czego inspiruje nas Tom?
Zaczynam:
1. Do biegania - zbierałam się do tego co prawda od dawna ale dopiero Tom i jego zaraźliwy entuzjazm "do" i "z powodu" biegania przekonał mnie ostatecznie do tego szaleństwa. Piszę szaleństwa, bo gdyby mi to ktoś powiedział 10 lat temu to bym go chyba do wariatkowa posłała ;) tak bardzo nie lubiłam biegać... i na tym pewnie koniec zdrowych inspiracji związanych z Tomem :-P
2. Do kupowania mnóstwa idiotycznych rzeczy, które mi się kojarzą z Tomem baaaardzo pośrednio albo są po prostu zielone :-P
3. Do intensywnego zgłębiania mitologii skandynawskiej, która zawsze lubiłam ale znałam "po łebkach" - teraz mam jeszcze jeden powód żeby tracić wzrok na książkach (jakby i bez tego było mało)
4. Do tumblr i twittera (a moje życie było takie proste bez tych wynalazków) i potem siedzi człowiek, ogląda relację z czerwonego dywanu na tegorocznych BAFTAch sprawdzając jednocześnie na twitterze kto właśnie wysiadł z limuzyny i co kto co ma na sobie (oczywiście po to, żeby się doczekać Toma) - no koniec świata. A tumblr to samo zło na tyle sposobów, że aż trudno to opisać :-P

ok, to tak na szybko, będę potem uzupełniać, teraz wasza kolej ;)
Ostatnio zmieniony czw 04 kwie 2013, 08:20 przez Sol, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Anzera
Chorąży
Chorąży

wt 02 kwie 2013, 23:53

Heh do biegania to mnie nikt nigdy nie zmusi :P ale tenis stołowy to inna bajka :P
Kupowanie mnóstwa idiotycznych rzeczy... OJ TAK XD zielone, złote nawet srebrne i czarne też :P po prostu masakra :)
tumblr i twitter też :D to wszystko Jego wina XD
Oglądanie przeróżnych gali filmowych XD czasem siedzę o tej 3 w nocy przed telewizorem (jak akurat HBO albo Canal+ emitują) i oglądam.
I przyznaję się bez bicia, że jak zainteresowałam się Szekspirem przed maturą (temat mojej prezentacji: "Dzieła Szekspira i ich filmowe realizacje") tak przez Toma po przyrzekłam sobie, że zagłębię się w ten temat trochę bardziej :P Bo moja wiedza ogranicza się do "Hamleta", "Romea i Julii", "Othella" i "Makbeta"...
A bo tak!

Awatar użytkownika
Sygin
Porucznik
Porucznik
Kontakt:

śr 10 kwie 2013, 22:00

Ah... Tom to faktycznie szalenie inspirujący człowiek. Myślę, że właśnie tak idol powinien oddziaływać na swoich fanów;)
Dodam więc listę swoich tomowych/loczkowych szaleństw:
1. Loki owładnął mym umysłem i sercem tak bardzo, że czytam wszystko, co związane z mitologią skandynawską i różnymi jej wariacjami. W "Mitach skandynawskich" Greena totalnie się zakochałam!
2. Stałam się bardzo wyczulona na wszelkie części garderoby w kolorach czarnym, zielonym i złotym. Właściwie, ostatnie rzeczy, które sobie kupowałam, były świadomie inspirowane Lokim;)
3. Co jeszcze? Moja miłość do Toma zainspirowała mnie do przemyślenia sobie różnych spraw;) Np. doszłam do wniosku, że takie pozytywne szaleństwo, nawet w moim wieku, to nic złego - w ogóle trochę się zaraziłam tym tomowym życiowym entuzjazmem.
4. Zainspirował mnie do założenia konta na tym forum, dzięki czemu poznałam wielu świetnych ludzi - a internetowe znajomości wcześniej mi się nie zdarzały.
5. Tom/Loki rozwija moją wyobraźnię i kreatywność.
6. Zaczęłam pisać fan fica. A zainspirowały mnie przede wszystkim Rimuto i Flo;) Jak tylko będę miała więcej rozdziałów, zakładam jakiegoś bloga i oczywiście dzielę się linkiem (o ile historia nie będzie wołać o pomstę do nieba)
Pewnie jeszcze wiele rzeczy mogłabym wpisać, mam nadzieję, że moja lista będzie się powiększać;)

Awatar użytkownika
hawaii
Młodszy chorąży
Młodszy chorąży

pn 15 kwie 2013, 18:09

A ja mam taki prosty, z życia wzięty przykład- Tom zainspirował mnie do nauki angielskiego w zakresie szerszym niż szkoła ;) (W końcu chcę rozumieć, co mówi w wywiadach, nie? xD)

Awatar użytkownika
Ihuarraquax
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
Kontakt:

pt 18 paź 2013, 16:24

Na razie, do głowy przychodzi mi, że poza tym, że ogólnie inaczej patrzę na niektóre rzeczy, jakoś bardziej pozytywnie, to :
1. Zawsze chciałam znać dobrze kilka języków oprócz angielskiego, ale po obejrzeniu filmików z Tom'em mówiącym w różnych językach (np. http://www.youtube.com/watch?v=SEcnLaY6hz8) mam do tego jeszcze większą motywację. Szczególnie hiszpański i francuski :D
2. Lubię biegać i biegałam już wcześniej, ale też stało się to jakieś przyjemniejsze, po poznaniu Tom'a ;P

Awatar użytkownika
Alex
Wieczny Kapitan
Wieczny Kapitan

pt 18 paź 2013, 19:45

Hm... Dzięki niemu dołączyłam do UNICEF-u, zaczęłam biegać, wróciłam do pisania :) To niesamowite, ile temu człowiekowi zawdzięczam :-)

Awatar użytkownika
Monique
Generał
Generał

pt 18 paź 2013, 20:03

Ja powiem prosto...dzięki Tomaszowi zaczęłam znowu wierzyć w to,że są jeszcze na świecie dobrzy ludzie ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
dreamer
Szeregowy
Szeregowy

pt 17 sty 2014, 21:46

Tak piekny temat, a chyba delikatnie zapomniany.

Awatar użytkownika
kimis
Starszy kapral
Starszy kapral

sob 18 sty 2014, 01:07

Pozwólcie, że wypowiem się w temacie, chociaż na inną nutę...
Okazało się dzisiaj, jak odbierałam od znajomego, który wrócił dzisiaj z UK sobotnie gazety z kolorowym dodatkiem z Tomaszem na okładce, że kogoś z obsługi hotelu w Cambridge Tom "zainspirował" do kradzieży...
Gazet było 5, w poniedziałek "magicznie zniknął" z pokoju znajomego tylko dodatek z Tomem... Trzeba go było wyłuskać z woreczka, potem z gazety i na koniec powyjmować reklamy... Na szczęście zostały pozostałe 4, które obiecałam forumkom, mnie została makulatura :cry:
Znajomy zrobił raban w hotelu ale gazety już nie odzyskał.

Wolę jednak jak Tom inspiruje do dobrych rzeczy...

ODPOWIEDZ