Relacja Tom-fani – Autografy, korespondencja, projekty

Wszystko na temat relacji na linii Tom - fani. Korespondencja, projekty, autografy, spotkania.
Awatar użytkownika
Kamyk
Miodowy Major
Miodowy Major

czw 14 cze 2018, 20:43

rafalke97, witaj na forum!

Aktualny adres to:

Tom Hiddleston
c/o Hamilton Hodell
20 Golden Square
London
W1F 9JL
United Kingdom

Należy wysłać dwie koperty, większą zaadresowaną na powyższy adres i wewnątrz mniejszą z adresem zwrotnym. Znaczki są koniecznie, można je kupić przez stronę www.royalmail.com – podaje się tam swój adres do Polski, opłaca znaczki i dostaje etykietę do wydrukowania.
List trafi do agencji, w której zostanie otwarty, sprawdzony i dopiero wtedy dostarczą go do Toma. W związku z tym fani polecają że wypada napisać coś miłego, przedstawić się, grzecznie poprosić o autograf z dedykacją, to nie musi być elaborat, po prostu coś więcej niż "sign this please". ;)
Niestety, nie wiem jaki jest obecnie czas oczekiwania na odpowiedź, to mogą być tygodnie, miesiące albo i dłużej. Z tego co mi wiadomo Tom spędza teraz dużo czasu w domu i nie pracuje nad żadnym nowym filmem, więc daje to pewna nadzieję, że ci się uda. :)

rafalke97
Szeregowy
Szeregowy

czw 14 cze 2018, 20:56

Dziękuję, za odpowiedz :)
Mam jeszcze pytanie czy ten znaczek to potrzebuje na jednej i na drugiej kopercie? Czy tylko na tej zwrotnej? Oraz czy zwykły list wystarczy czy brać ten większy?

Edit: Czy nie można zamiast tego "znaczka" wykupić ten kupon IRC?

Awatar użytkownika
Kamyk
Miodowy Major
Miodowy Major

czw 14 cze 2018, 22:23

IRC niestety odpada: "At present, due to recent changes with Royal Mail policy, foreign stamps CANNOT be used to send letters from the UK and international reply coupons are no longer accepted." Więcej na stronie agencji: http://www.hamiltonhodell.co.uk/fans/
Brytyjski znaczek/etykieta jest potrzebny tylko na kopertę zwrotną, na zewnętrznej kopercie oprócz adresu agencji trzeba jeszcze dopisać "FAN MAIL".
Wystarczy zwykły list ekonomiczny albo priorytetowy, nie bardzo rozumiem o co chodzi z "ten większy"? Zależy jakie duże wysyłasz zdjęcie. :)

rafalke97
Szeregowy
Szeregowy

pt 15 cze 2018, 14:49

Niestety, zakup znaczka się nie powiódł.. za każdym razem wyskakuje jakiś error ;/ Z autografu chyba musze zrezygnować, chyba, że ktoś tutaj ma na sprzedaż? (troche głupio tak pytac na forum fanów :D) Może wiecie co można by innego sprawić przyjaciółce, coś z Tomem?
Dziękuje i pozdrawiam :)

Awatar użytkownika
Kamyk
Miodowy Major
Miodowy Major

wt 19 cze 2018, 23:46

A jaką postać graną przez Toma lubi? Lokiego? Klimaty Shakespeare'a? Z gadżetów związanych z Lokim/Marvelem jest w czym wybierać, a z samym Tomem zawsze można coś spersonalizować, kubek ze zdjęciem, poduszkę... Jak ogarnia angielski to może audiobook czytany przez Toma?

rafalke97
Szeregowy
Szeregowy

śr 20 cze 2018, 18:20

Uwielbia Marvel więc Loki :) Z angielskim to tak średnio u niej ;/

Awatar użytkownika
Ravengirl
Kapitan
Kapitan

czw 21 cze 2018, 21:51

moim zdaniem plakat na przykład, byłby niezły
https://www.ebay.com/itm/KING-KONG-SKUL ... SwmgJY5zm8

https://www.ebay.com/itm/Art-Print-POST ... x1-qvYIZ0g

https://www.ebay.com/itm/24X36Inch-Art- ... SwZVlXqr9W

Bądź zrobić jakiś plakat z zdjęcia o dużej rozdzielczości
Tudzież zestaw filmów z Tomem.

rafalke97
Szeregowy
Szeregowy

czw 28 cze 2018, 18:35

Dzięki za pomysły, pewnie pójde w tym kierunku ;) A może coś źle robiłem przy tym znaczku dlatego wyskakuje mi błąd... jest ktoś kto kupował te znaczki z Royalmail i mógłby jakoś powiedzieć co i jak?

LadyDayna
Rekrut
Rekrut

ndz 14 lut 2021, 21:08

Hej. Nie wiem czy ktoś tu jeszcze siedzi na tej stronie. Ale byłby ktoś w stanie wytłumaczyć mi krok po kroku i co jak, jak powinien wyglądać wysłany list?
Czy list z ewentualnym zdjęciem do podpisu + prezentem dla Toma powinien znajdować się w dużej czy małej kopersie, itp?
Mam nadzieję, że ktoś tu jeszcze przesiaduje i orientuje się co i jak :lol: :lol: :lol:
Byłabym wdzięczna za odpowiedź tu lub na mój email: dariapiotrowicz1904@gmail.com
Z góry dzięki komuś!

Awatar użytkownika
Kamyk
Miodowy Major
Miodowy Major

ndz 14 lut 2021, 22:12

Ależ oczywiście, że siedzimy na stronie, armia nigdy nie śpi. :loki

Aktualnie, ze względu na sytuację pandemiczną, agencja nie przyjmuje żadnej korespondencji niestety.

Na przyszłość, instrukcja do wysyłki jest tutaj: viewtopic.php?p=46949#p46949
Mała koperta to ta zwrotna ze zdjęciem i adresem do ciebie. ;)

ODPOWIEDZ