Czy warto napisać list do Toma?

Wszystko na temat relacji na linii Tom - fani. Korespondencja, projekty, autografy, spotkania.
XnatkaY
Szeregowy
Szeregowy

czw 08 lis 2018, 07:43

Hej, jestem nowa. Chciałabym napisać list do Toma, nie nastawiam się na odpowiedź bo rozumiem że ma strasznie mało czasu... Mimo to chciałabym napisać. Myślicie że Tom dostaje tysiące listów? Pomocy plis XD

Awatar użytkownika
Kamyk
Miodowy Major
Miodowy Major

czw 08 lis 2018, 11:19

To prawda, dostaje ich baaardzo dużo. Nie mam pojęcia jakie są teraz szanse, na dostanie odpowiedzi i jaki czas oczekiwania, ale zawsze warto próbować. ;)

Tutaj masz aktualny adres: viewtopic.php?p=3977#p3977

Awatar użytkownika
Ravengirl
Kapitan
Kapitan

czw 08 lis 2018, 11:23

Nie robiłam wprawdzie żadnego rozpoznania, więc wyrażę moje zdanie w tej sprawie. Ogólnie napisać mi się wydaje spoko, Tom podobno czyta listy, więc jeśli chcesz wyrazić jakieś pozytywne uczucia względem jego osoby, to jasne, warto. Natomiast jeśli chciałabyś odpowiedź to nie wydaje mi się. Tom ogólnie jest zajętym człowiekiem (choć w ostatnim czasie nie wiem właściwie czym!? Chyba niegoleniem się xD), więc na odpowiedź faktycznie bym nie liczyła, bądź przypisała jej jakieś 5% szans na wydarzenie się.
Aczkolwiek wydaje mi się, że wyrażenie swoich emocji do Toma w liście który ma szanse przeczytać jest miłym doświadczeniem.
Swego czasu jak wysłało się znaczek wraz z listem i jakieś zdjęcie do podpisu, to podpisane zdjęcia wracały, tak że może też dla tego, takiej pamiątki, że twój list został w ogóle otworzony, jest warto spędzić dzień czy dwa na takim przedsięwzięciu :)

XnatkaY
Szeregowy
Szeregowy

czw 08 lis 2018, 14:43

Dziękuję :)

ODPOWIEDZ