Muzyka

Film, teatr, literatura i inne.
Awatar użytkownika
Rezeda
Bajarz
Bajarz

sob 16 sie 2014, 21:38

Wszystko o muzyce - jakiej słuchamy/ulubieni wykonawcy/wydarzenia muzyczne, itp.
Obrazek

Awatar użytkownika
umjemlatac
Starszy kapral
Starszy kapral

pn 25 sie 2014, 21:41

Jestem wielką fanką Coldplay. Jeżeli ktoś też lubi ten zespół to chętnie porozmawiam jego temat.

Awatar użytkownika
RitaWitcher
Sierżant
Sierżant

pn 25 sie 2014, 22:05

Słucha ktoś może Johna Barrowmana?
Obrazek

Awatar użytkownika
Alice
Starszy kapral
Starszy kapral

wt 26 sie 2014, 12:27

W moim przypadku: Lana Del Rey, Arctic Monkeys, Amy Winehouse, Muse, Janusz Radek i najważniejsze, chociaż ostatnimi czasy mocno zaniedbywane - Queen z Freddiem na czele <3.
+ nieco niesprawiedliwie dorzucę tu jeszcze odkryte na nowo, wspaniałe źródło inspiracji - "Nostradamus" Judas Priest, palce same zaczynają szukać kartki i długopisu :D
And don't be afraid of wearing your heart on your sleeve.

Awatar użytkownika
umjemlatac
Starszy kapral
Starszy kapral

wt 26 sie 2014, 13:38

Ja oprócz Coldplay słucham dużo The Black Keys, AC/DC, Weezer, The Fray, Snow Patrol i ogólnie muzyka z lat 70,80

LilyOfTheValley

wt 26 sie 2014, 13:44

Uwielbiam Jaromira Nohavicę i bardzo ubolewam nad faktem, że wszystkie bilety na jesienny koncert w Poznaniu zostały wyprzedane :(

Awatar użytkownika
umjemlatac
Starszy kapral
Starszy kapral

wt 26 sie 2014, 15:57

Był ktoś może w tym roku z was na Openerze. Ponoć nie wszystkim się podobało 1 dnia.

Awatar użytkownika
Circus
Starszy sierżant
Starszy sierżant

wt 26 sie 2014, 15:57

Alexandre Michel Gérard Desplat. Mój idol od roku, choć wczoraj totalnie mnie zachwycił. Jego muzyka...ah, mogłabym rozpisywać się nad nią godzinami. Dopracowany każdy moment, świetna kolorystyka, czasami odnoszę wrażenie, że w większości wszystko u niego jest bardziej polifonią niż homofonią, wszystkie głosy mają jakiś cel i wszystkie są równo ważne. Lubię to. Zresztą, jak on się wypowiada o swoim komponowaniu...
In time..., in time you'll be mine...

Awatar użytkownika
Lenka
Sierżant
Sierżant

sob 30 sie 2014, 01:10

Z muzyki to ostatnio obsesyjnie katuję soundtrack z GoT(4 sezony), tak samo jak odcinki serialu. Taki głód- nowa książka jeszcze nie wyszła, kolejny sezon dopiero na wiosnę. Jakoś trzeba dotrwać do tego czasu ;-)
You will never be a god

Awatar użytkownika
Agu
Kasztanowy Rotmistrz
Kasztanowy Rotmistrz

ndz 07 wrz 2014, 00:48

LilyOfTheValley pisze:Uwielbiam Jaromira Nohavicę i bardzo ubolewam nad faktem, że wszystkie bilety na jesienny koncert w Poznaniu zostały wyprzedane :(
H5! Też go lubię, miałam przyjemność być na dwóch koncertach, a "Ladovska zima" czy "Metro pro krtky" niszczą system :mrgreen:
Muzycznie mam naprawdę przemieszany gust, posłucham i klasykę i ciężkie metalowe, nawet hardcorowe numery (Sabaton, Metallica, Rhapsody). Nie obca mi kultura hip-hopowa, a i folk i muzyka filmowa i elektronika potrafią mnie zachwycić. Najbardziej lubię koncerty na żywo - im głośniej i więcej basu, perkusji i gitar - tym lepiej. Telefon na chwilę obecną zapełniają: nieodłącznie od pierwszego przesłuchania - kompletny soundtrack z OLLA, później 30SecToMars, Ed Sheeran, Imagine Dragons, One Republic, Awolnation i Lana Del Ray oraz mieszanka starego polskiego rocka: Obywatel GC, KSU, Budka Suflera, Illusion (oj długo by wymieniać...).
I feel as if a link exists between your heart and mine...

ODPOWIEDZ