Filmy i seriale na które czekamy

Film, teatr, literatura i inne.
Awatar użytkownika
Mystique
Sierżant
Sierżant

pn 03 wrz 2018, 14:59

Obecnie czekam na kilka filmów, które wejdą do kin w najbliższych miesiącach:

Film wojenny, wyprodukowany przez twórców Sicario i Wind River. Rosamund Pike z przepaską na oku oraz Jamie Dornan z brodą i akcentem z Irlandii Północnej. Czekam z niecierpliwością na ten film

Szkocja do boju!!! :heart

Johnny English zawsze na topie. Zapowiada się niezła zabawa. Może w końcu trafię na jakąś sensowną komedię

Wygląda mi to na ciepły brytyjski film, idealny do obejrzenia w domu. Chyba już nawet jest na Netflixie

Bradley Cooper i Lady Gaga w rolach głównych. Wyczuwam Oscara

Awatar użytkownika
Ana
Starszy chorąży
Starszy chorąży

pt 24 maja 2019, 23:43

Dla fanów Star Treka i Patricka Stewart'a (nie wiem czemu ale prawie wrzuciłam ten post w wątku z X-manów :roll: ) :D

Awatar użytkownika
Kamyk
Miodowy Major
Miodowy Major

sob 08 cze 2019, 16:40

SpoilerShow
Boję się starych ludzi w horrorach bardziej niż klaunów. Jak ta babcia będzie biegać za nią na czworaka to będę płakać ze strachu.

Awatar użytkownika
Kamyk
Miodowy Major
Miodowy Major

śr 12 cze 2019, 10:42

Ładnie to wygląda.

Awatar użytkownika
Mystique
Sierżant
Sierżant

pn 24 cze 2019, 13:48

Dawno nie było ciekawego filmu związanego z wyścigami i motoryzacją. Bardzo lubię szybkie samochody, dlatego z niecierpliwością czekam na Ford v Ferrari. Jeśli ten film będzie choć w połowie tak dobry jak Wyścig z 2013 roku, to będę zadowolona. Zwiastun zaostrzył mój apetyt. Osoby odpowiedzialne za niego mają u mnie plusa za użycie utworu Gimme Shelter The Rolling Stones. Teraz nie mogę przestać go nucić. Obsada wygląda bardzo zachęcająco. W filmie występują: Christian Bale, Matt Damon, Jon Bernthal, Caitriona Balfe, Noah Jupe i JJ Field. Jak dawno nie byłam w kinie, tak na ten film chyba się wybiorę. Premiera zaplanowana jest na listopad.

Awatar użytkownika
Kamyk
Miodowy Major
Miodowy Major

pn 24 cze 2019, 22:12

Mystique pisze:
pn 24 cze 2019, 13:48
JJ Field.
Obrazek
Moje marzenie się spełniło. Zobaczę wreszcie JJ'a na dużym ekranie. Premiera 22 listopada. Polski tytuł to... "Le Mans '66".

Awatar użytkownika
Kamyk
Miodowy Major
Miodowy Major

śr 26 cze 2019, 22:54

Jeżeli ktoś oglądał z wypiekami "Hereditary" ("Dziedzictwo") to Ari Aster zrobił nowy film, który wychodzi u nas 5 lipca:

Awatar użytkownika
Mystique
Sierżant
Sierżant

czw 04 lip 2019, 13:07

Materiał z planu 25 filmu o Bondzie, który jest kręcony na Jamajce. Bardzo podoba mi się ta lokalizacja. Mam ochotę obejrzeć ten film. Data premiery nie jest jeszcze znana. Niestety to ma być ostatni Bond z Craigiem w roli głównej.

Daniel Craig zagrał tez w innym filmie: Knives Out. To już chyba kolejny film inspirowany twórczością Agathy Christie zaraz po komedii Zabójczy Rejs (mimo że ten film był trochę głupi to bawiłam się na nim dobrze). Knives Out wygląda podobnie, raczej skuszę się na ten film, bo lubię ten gatunek. Oprócz Daniela Craiga w filmie występują: Chris Evans, Tonni Collete, Jamie Lee Curtis, Michael Shannon, oraz Ana de Armas. Premiera 27 listopada

Z seriali najbardziej czekam na Dublin Murders - kryminał na podstawie serii książek Tany French, których akcja dzieje się w Irlandii. Książek nie czytałam, w sumie nie wiem czego się spodziewać, bo przeczytałam tylko ogólny zarys fabuły. Ostatnio brakuje mi dobrego serialu kryminalnego. Na ten przyjdzie mi trochę poczekać, bo premiera dopiero na jesieni. Na razie musi mi wystarczyć ten krótki zwiastun. Ten zwiatun wygląda mrocznie, podoba mi się klimat, jestem zaintrygowana. Nie ukrywam, że do produkcji przyciągnęli mnie świetni Irlandzcy aktorzy. W szczególności Killian Scott, który gra tam główna rolę. Jestem zachwycona jego grą od czasu seriali Damnation i Jack Taylor. W obsadzie także Sarah Greene oraz Tom Vaughan -Lawlor. Za scenariusz odpowiada Sarah Phelps (I nie było już nikogo, Świadek oskarżenia). Mam nadzieję że się nie zawiodę.

Jak ten czas szybko leci. W lipcu wychodzi piąty sezon Poldarka, który będzie niestety ostatnim :(

Awatar użytkownika
Ana
Starszy chorąży
Starszy chorąży

pn 08 lip 2019, 22:36

Well, well... kości policzkowe i Angelina powracają :D

Awatar użytkownika
Ana
Starszy chorąży
Starszy chorąży

czw 18 lip 2019, 23:29

Dawno nie było ekranizacji musicali, ale jak dla mnie zapowiada się dość ciekawie, obsada też imponująca i już nie umiem się doczekać, by pośpiewać w kinie "Memory" :D A co do "IT" part 2...dalej się boję tego czerwonego balonika :?

ODPOWIEDZ