Armia i "Coriolanus" - relacja z Londynu 2014

Tom na deskach teatru
Awatar użytkownika
orri
Starszy kapral
Starszy kapral

ndz 19 sty 2014, 15:26

Super, że udało Wam się zdobyć bilety! Gratulacje za przetrwanie nocy. Cieszę się, że się Wam udało zrealizować plany i to podwójnie :D Miejsca przy samej scenie, to się Wam poszczęściło, wierzę, że czekanie na bilety było tego warte :D Fajnie, że podziękowałaś ochroniarzowi, większość osób nie docenia jego pracy. Mam nadzieję, że resztę pobytu w Londynie będziecie mieć równie udaną :)

Awatar użytkownika
kimis
Starszy kapral
Starszy kapral

ndz 19 sty 2014, 16:04

Oo, dzięki Alex za wspaniały raport...
Zazdroszczę dwukrotnego oglądania Tomasza na scenie <3
Nie zazdroszczę stania w kolejce tylu godzin i szkoda, że nie miałaś okazji do osobistej rozmowy z Tomem...
Ale i tak poszło Wam rewelacyjnie :-)

Dzięki za rady, każda na pewno się przyda :-) Kocyk termiczny, kupiony w Juli noszę w torebce odkąd prawie zamarzłam na ostatnim Orange Festival... No ale zdaje się, że muszę kupić drugi ;-)

No cóż, będzie trudno spotkać Toma osobiście ale zaczynam wytężać mózgownicę, co zrobić, żeby się jednak udało... Mam dwa tygodnie, może coś się zmieni albo coś wymyślę...

Ale marudna też trochę jestem, bo pogoda jest dokładnie taka, jakiej nie lubię. Zimno i mokro :-(
W szkole u młodej zimno a semestr trzeba zakończyć. I jeszcze pierwszego konkurs... Mam nadzieję, że się Młoda przed wyjazdem nie zaziębi...

Na razie zajmę się wysyłką gazetek z Tomem, które dotarły w piątek... Już wiecie pewnie z innego tematu, że mnie się w końcu gazetka nie ostała, bo jeden dodatek skradziono znajomemu w hotelu w Cambridge... Ale przeżyję :-|
Na lodówce czekają bilety na OLLA, jutro spotkanie z Alex i Domi wracających z wyprawy :mrgreen:
Ostatnio zmieniony ndz 19 sty 2014, 20:06 przez kimis, łącznie zmieniany 1 raz.

lenka233

ndz 19 sty 2014, 20:42

Alex,uffff...Padam z wrażenia,jeszcze przez Ciebie zawału dostanę : )

Z jednej strony jestem przeszczęśliwa, że spełniłaś swoje marzenie. Z drugiej strasznie Ci zazdroszczę. Z tym patrzeniem na Ciebie to też mi się wydaje, że Tom może skojarzył albo się zastanawiał czy to Ty czy może nie Ty? : )

Podziękowałaś mi za sonet na kartce świątecznej i tak się zastanawiam który to był numer, bo już nie pamiętam. Jak będziesz mogła to mnie oświeć,proszę.

Mi Coriolanus będzie się oglądał w kinie, ale też na pewno będę pod wrażeniem. Przed świętami oglądałyśmy z LL Frankensteina, wgniotło mnie w fotel, już rozumiem czemu Benedict ma tyle fanek : )

Tak czy inaczej,bardzo się cieszę. Któregoś dnia,pewnie za kilka lat i ja zobaczę Toma na żywo w teatrze.Nie mogę się doczekać. I naprawdę coraz bardziej mi się marzy, że jak stać mnie w końcu będzie na podróż do Londynu to go spotkam. Marzenia są od tego, żeby się spełniały : )

Awatar użytkownika
maryskac
Chorąży
Chorąży

ndz 19 sty 2014, 21:29

Alex, jestem twoją fanką normalnie!
Super wam to wszystko wyszło, niesamowita przygoda, która potwierdza, że warto marzyć i warto zawalczyć o marzenia :)
Wielki hug dla ciebie i Domi :)
Ostatnio zmieniony pn 20 sty 2014, 00:52 przez maryskac, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
dreamer
Szeregowy
Szeregowy

ndz 19 sty 2014, 22:22

Jejku Alex jesteś moim bogiem!
Miałam ciarki na całym ciele gdy czytałam Twoje sprawozdanie! Dokonałaś czegoś o czym ja marzę *.*
Trzymam za Ciebie kciuki, gdy będziesz spełniać swoje marzenia <3

Awatar użytkownika
Alex
Wieczny Kapitan
Wieczny Kapitan

pn 20 sty 2014, 23:12

Łał, dziewczyny :-) Jesteście świetne! Nie wiem, jaka w tym moja zasługa, ale to prawda - spełniłam jedno ze swoich marzeń, wróciłam mi wena i naładowałam się szczęściem tak, że chyba starczy mi do matury :-)

Awatar użytkownika
kimis
Starszy kapral
Starszy kapral

sob 01 lut 2014, 11:30

"Nadejszla wjekopomna chwila" :-P
Już jutro wyruszamy na podbój...
Trzymajcie kciuki :mrgreen:

Awatar użytkownika
Alex
Wieczny Kapitan
Wieczny Kapitan

sob 01 lut 2014, 14:20

*czyma kciuki mocno-mocno* Przytulcie ode mnie Tomasza! <3

Awatar użytkownika
stella
Młodszy chorąży
Młodszy chorąży

sob 01 lut 2014, 16:59

Udanego lotu! <3
Ode mnie też uściskajcie Tomusia. <3

Awatar użytkownika
Takie_Rude
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy

sob 01 lut 2014, 17:13

Powodzenia dziewczyny! Spokojnego lotu, wspaniałego czasu w Londynie i cóż... niesamowitych chwil z Szekspirem i Tomaszem. Buziaki! <3
[podpis usunięty, stwierdzono niezgodność z regulaminem]

ODPOWIEDZ